Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nyugdíjbiztositó most nem szponzorálja az tuti :D :D

Nem is várnám el tőled. Az egyszeri nagyonritka alkalom volt amiért örök hálám és sok röj jön majd még neked ezért. Holnap megy lurdynál majd a riasztó biznisz meg szereztem még manit úgyhogy már okésok vagyunk. De most néztem utána és 2 ropi lesz a belépő. Egyedül tuti nem indulok el oda, csak ha többen megyünk, bár még úgy is benne van a lehet szó.

Link to comment
Megosztás:

Kizárt hoyg legyen, nekem egy év alatt sem tudott hozni, vagy nem akart de ha ez igy van akkor ráejtem mégegyszer a lábára a motort :D

Kormányomat akarja valaki holnap ráncigálni? :D

Dini, holnap kinéznék a lurdyhoz,(vigyázzatok :D) ha esetleg van már ablaktölrő motor, szívesen venném!
Link to comment
Megosztás:

Kizárt hoyg legyen, nekem egy év alatt sem tudott hozni, vagy nem akart de ha ez igy van akkor ráejtem mégegyszer a lábára a motort :D

Kormányomat akarja valaki holnap ráncigálni? :D

Jóhogy mondod, akkor nem nagyon várok rá :D

Kormányt nem érdemes rángatni, csinálni kell hozzá szerszámot!

Link to comment
Megosztás:

2 egymástól független (generali és allianz) biztosítós ismerős is mondta h úgy van ahogy Pista írta. Azt is mondták h van olyan biztosító -hely- ahol megkötik az üzembentartói szerződésre csak épp ha káresemény van nem fizetnek semmit...

Én a Postaőrnél vagyok remélem nem lessz gondom :D

Link to comment
Megosztás:

Redi meséld már el nekem hogy most mitől lett olyan erős a kocsid??????Az új szelepfedéltőmítéstől?????????????? :D :D :D

Látszik hogy nem értesz hozzá mert a Redi mondta hogy a hengerfejtömítést kellet cserélni :D

Egyszer kelett ellenem gyorsulnia egyből elpilledt. Pedig az enyim több füstöt ad mint nyomatékot. :D

Link to comment
Megosztás:

Látszik hogy nem értesz hozzá mert a Redi mondta hogy a hengerfejtömítést kellet cserélni :D

Állj! Azt ti mondtátok! :D

Én csak annyit mondtam: "füstöl" :D

Egyszer kelett ellenem gyorsulnia egyből elpilledt.

Ez viszont tényleg igy volt, nyomtunk 1 kövéret és vége volt :D :D

Link to comment
Megosztás:

Látszik hogy nem értesz hozzá mert a Redi mondta hogy a hengerfejtömítést kellet cserélni :D

Egyszer kelett ellenem gyorsulnia egyből elpilledt. Pedig az enyim több füstöt ad mint nyomatékot. :D

Vigyázzni kell ám Redire,mert jobban megy a kocsija mint ahogy ő itt beállítja :D :D

Redi még mindíg nem kaptam választ........ :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.