Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha estleg valaki ezen útat járná és kocc esetén gebasz van, akkor nyugodtan reklamáljon Albertnél "jól hangzó ötlettel szembesültem a valóságban" jeligére :D :D

Hehehe marha mókás de mivel van érvényes biztositásod mér lenne gebasz? Te vagy az üzembentartó és a te nevedre szól a bizti. Az meg hogy hogy szerezted nem fog érdekelni senkit. De úgylátom XRay is vágja csak ahogy örexel a végén olyan leszel mint Gabi - f0sni fox mindentől :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Most a GSI nél! :D Bár ez úgyvolt hogy egy meglévő biztosításom volt, namost mivel elvált ember vagyok és az EX nehogynekem szórakozzon így Kriszta nevén van az autó és én lettem az üzembetartó! Csak anyit kelett csinálnom hogy a biztosítónak kelett egy fénymásolat hogy üzembetartónak vagyok bejegyezve!

A másik dolog hogy amég nincs érvényes biztosítás addíg nem is fognak a nevedre írni semmit! Vagy írsz egy álladásvételit (mert a biztosító nem adja le okmányiroda felé) aztán kész ígymeg a haverom csinálta :D És máris ott a biztosítás :D

UI: A második sorra... Ígyvan az üzembentartói nem jogalap! Hamár van egy biztosítás és psze bonusz is van szépen, az csak akkor lehet ha a megkévő kocsit eladtad! Vagy ha nincs bónusz fogod azt nemfizeted :D Úgy is felmondják a szerződést és nemtudnak micsinálni! Vagy fogod és papíron eladod egy isminek!

Majd visszaveszed egy másik adátsvételivel megondoltam jeligére! A biztosító tőlem amikor a Hondáról hoztam át a biztosítást csak is az adásvételit kérte és mondom okmányirada felé nem jelez semmit csak neki kell ! Ezt meg is kérdeztem szeméylesen és eztmondták csak nekik kell senki másnak :D

Mert ugye 15 napon belül vagy köteles átíratni! :D És ha mégsem akkor másik adásvételin visszaveszed ennyi! :D

De akkor Krisztának a nevére került az autó, ő nevén volt a biztosítás, téged bevezettek és utánna az előzőt lemondtátok és kötöttél te biztosítást ?

Link to comment
Megosztás:

2.5m a tréler hossza, az autó tengelytávja 2.395 cm...szal matematikailag felfér...gyakorlatilag passz...de valahogy felrakjuk.. :D

Tehát a tengelytáv miatt elméletileg felfér.....igaz, hogy az autó igy is húzza az orrát a földön és gondolom annak a sz.arnak is van valami pereme.... :D

ja, és aki elcsórta a kerékkulcsomat az hozza vissza lécci...nem nekem kell, Anti nem fog tudni kereket cserélni :D

Link to comment
Megosztás:

De akkor Krisztának a nevére került az autó, ő nevén volt a biztosítás, téged bevezettek és utánna az előzőt lemondtátok és kötöttél te biztosítást ?

nem a biztosítás az én nevem volt régebben is de a Honda az én nevemen volt, és eladttam a hondát és bonszigazolással együtt átírtatam GSI-re , és azért kérték a forgalmi fénymásolatát hogy üzembetartó vagyok e a GSI nél! Ezt még előtte kérték , akkor csináltam azt hogy papíron megvettem a kocsit Krisztától, mert akkor még nem voltam bent és az adásvételit is az eredetit a nevére írtuk! Odaadttam nőnek és mondta ha megvan a átíratás és bejegyzés fénymásolat és faxoljam el vagy küldjem levélben! Végül is egy falst adásvételit adttam le a biztosítónak hogy a biztosítást átudjam hozni. Közben ugye névrekerült a kocsi én üzembetartóként lettem bejegyezve! És ennyi! :D Lepostáztam a biztosítónak hogy üzembentartó vagyok és Jócaka :D

De amin eladttam a régi autót arról is kérték az adásvételit!

Link to comment
Megosztás:

Hehehe marha mókás de mivel van érvényes biztositásod mér lenne gebasz? Te vagy az üzembentartó és a te nevedre szól a bizti. Az meg hogy hogy szerezted nem fog érdekelni senkit. De úgylátom XRay is vágja csak ahogy örexel a végén olyan leszel mint Gabi - f0sni fox mindentől :D :D :D

Biztos azon biztosító is röhögve visszadja a pénzt, amelyet a tulajdonos kötött náluk ezen évre :D

De biztos mások tévednek és Mr. >50km/h van igazad én járok a másik úton :D

Link to comment
Megosztás:

nem a biztosítás az én nevem volt régebben is de a Honda az én nevemen volt, és eladttam a hondát és bonszigazolással együtt átírtatam GSI-re , és azért kérték a forgalmi fénymásolatát hogy üzembetartó vagyok e a GSI nél! Ezt még előtte kérték , akkor csináltam azt hogy papíron megvettem a kocsit Krisztától, mert akkor még nem voltam bent és az adásvételit is az eredetit a nevére írtuk! Odaadttam nőnek és mondta ha megvan a átíratás és bejegyzés fénymásolat és faxoljam el vagy küldjem levélben! Végül is egy falst adásvételit adttam le a biztosítónak hogy a biztosítást átudjam hozni. Közben ugye névrekerült a kocsi én üzembetartóként lettem bejegyezve! És ennyi! :D Lepostáztam a biztosítónak hogy üzembentartó vagyok és Jócaka :D

De amin eladttam a régi autót arról is kérték az adásvételit!

Oké, de akkor vételt követően más nevén nem biztosítás kötve az autóra, csak amikor te már szerepeltél üzembentartóként, akkor te kötöttél rá biztosítást nemde ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.