Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem azt mondtam hogy erősebb a senatornál, én is nagyobb biztonságban érzem magam

az omegában (mondjuk azzal nem is száguldozok :D ). Csak azt mondom, hogy nem

annyira gyenge kaszni az, mint amilyennek látszik :D

Egy gyenge példa: amikor a hátsó futóművet begyűrtem a kaszni alá, a futómű bekötési

pontja egy mm-t sem mozdult el :D

és ez széria autón volt vagy erősitett kasznin? :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hívott amúgy a srác aki anno megvette a GSI-t...

Megállt a repülőtérnél a GSI...pukkant egyet...aztán leállt...nem indult újra, a cooler csövek állítólag a helyén vannak...0.8 baros nyomáson...szal a dugó olvadás nem igazán valószínű...mert ahhoz, hogy ne induljon el legalább 3-nak kell offolni...az meg azért már nem kis mutatvány...nekem is csak kettőt sikerült 1.8 baron.. :D Atti sem tudja még mi lehet...de kiváncsian várom...

jah ha hivna újra, akkor mond meg neki, hogy adok helyette egy jó állapotú gsi-t :D

Link to comment
Megosztás:

Most 7végén nem beszéltünk erről. Még Hemivel beszéltem szerdán róla, megpróbálok ma is beugrani a MOTE-ba mert van egy kis elmaradásom amúgy is és akkor megkérdem Hemit hogy meg lehet-e oldani egy domainnévstoppolást.

Ok ok én mondtam Pistának állok elébe :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Szerintetek mennyi lenne ezt az autót forgalomba helyezni magyarországon? Én olyan 500.000forintra saccolnék, de hátha van valaki aki tapasztaltabb nálam ilyen téren. Vagy esetleg egy link amin erről olvasni lehet? :D

Szerintem ez nem feltétlenül külföldi papiros, lehet hogy magyar csak lejárt a vizsga...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem feltétlenül külföldi papiros, lehet hogy magyar csak lejárt a vizsga...

Felszereltség: ABS, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti computer, fűthető tükör, garázsban tartott, immobiliser, könnyűfém felni, külföldi papírokkal rendelkezik, manuális klíma, napfénytető, nincs érvényes forgalmi, rendszeresen karbantartott, riasztó, szervizkönyv, szervokormány, színezett üveg, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák.

Fel kéne hívni... Lehet mindjárt meg is kérdezem tőle. :D

Link to comment
Megosztás:

Fel kéne hívni... Lehet mindjárt meg is kérdezem tőle. :D

Nah, felhívtam a csókát. Aztmondta hogy neki egy Z betűs rendszám van rajta, ő ezzel használja, vagyis használta amíg le nem járt a műszaki. Forgalomba magyarországon nincs még helyezve a verda de ha valaki azt akarja lehet, teljesen működőképes, ő 350et mondott a forgalombahelyezésre, de én azt egy kicsit keveslem. Meg aztmondta hogy ki lehet váltani valami más betűs rendszámot is ( fúj a szél a telefonban és nem értettem amit mond a csóka ) 50-60ezer forintért, azzal még egy évig lehet használni ez autót. :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam Patyinál ha má Redi nem ér rá, nem találtuk meg a hibát amiért kotyog, minden rendbennek tűnt. Aztán mondom gyere, a próbakörön meghallgatjuk, hátha úgy, de akkor meg jelentkezett csak miután Patyi és jöttem vissza a céghez. Na mindegy akkor nem futómű, lehet az új utángyártott mocitartóbak vagy az ismert kormányműproblem a hiba okozója. Mindegy ha leteszem valahol az elejét az aszfaltra akkor majd telefonálgatok :D

Mindenesetre a Bremsbelag is eltűnt "valahogy" (rövidzááár :D )

Beszéltem vele a GTE-ről, vállalják a Lexmaul leömlő felrakását. Inkább Patyi mint Lender... Sőt ha kell hátsóhidat, főfékhengert, nyerget, tárcsát, betétet és gátlót + meg rugót is cserélnek :D

Link to comment
Megosztás:

Nah, felhívtam a csókát. Aztmondta hogy neki egy Z betűs rendszám van rajta, ő ezzel használja, vagyis használta amíg le nem járt a műszaki. Forgalomba magyarországon nincs még helyezve a verda de ha valaki azt akarja lehet, teljesen működőképes, ő 350et mondott a forgalombahelyezésre, de én azt egy kicsit keveslem. Meg aztmondta hogy ki lehet váltani valami más betűs rendszámot is ( fúj a szél a telefonban és nem értettem amit mond a csóka ) 50-60ezer forintért, azzal még egy évig lehet használni ez autót. :D

okés erről ennyit, következő?

Link to comment
Megosztás:

Nah, felhívtam a csókát. Aztmondta hogy neki egy Z betűs rendszám van rajta, ő ezzel használja, vagyis használta amíg le nem járt a műszaki. Forgalomba magyarországon nincs még helyezve a verda de ha valaki azt akarja lehet, teljesen működőképes, ő 350et mondott a forgalombahelyezésre, de én azt egy kicsit keveslem. Meg aztmondta hogy ki lehet váltani valami más betűs rendszámot is ( fúj a szél a telefonban és nem értettem amit mond a csóka ) 50-60ezer forintért, azzal még egy évig lehet használni ez autót. :D

Szerintem kár vele b*szkodni. Bontás.

Esetleg venni egy összetört magyar papiros piros GSi papirt, rendszám alvázszám át és kész :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kár vele b*szkodni. Bontás.

Esetleg venni egy összetört magyar papiros piros GSi papirt, rendszám alvázszám át és kész :D

Aha... Sajnos a számomra hirtelen megfizethető áru GSI-k elfogytak a hasznaltauto-ról... Úgynézki pár hónapig nem lesz most kocsim. :D

Link to comment
Megosztás:

akkor korrekt az alja.

amit én láttam az kb 1000 db-ra esett szét elöttem.a legnagyobb db-ja egy első ülés volt.

És túlélték?

Azért 150-nél nem sok autó maradna egyben szerintem.

Ráadásul az nagyon nem hátrány, ha szétesik, inkább a karosszéria szakadjon mezonokra és eméssze fel a mozgási energiát, minthogy leszakadjanak a belsőszereveim, de kívülről türhetően nézzen ki a verda...

Link to comment
Megosztás:

Aha... Sajnos a számomra hirtelen megfizethető áru GSI-k elfogytak a hasznaltauto-ról... Úgynézki pár hónapig nem lesz most kocsim. :D

Úgyan nem tudom hogy mennyi pénzed van,de azt tudom hogy ha olcsó gsi-t akarsz venni annak álltalában nem szokott jó vége lenni....Úgy gondolom hogy erről Lacce tudna sokat mesélni....

Link to comment
Megosztás:

600ért már lehet venni aránylag normális gsi-t... nem ér anyit.. és még a sok sorbanállás a xar papirok miatt :D

A sorbanállást talán megúsznám... Protekciós vagyok az okmányirodában itt nyergesen... Csak valami infó kéne hogy hogyan is működik ez... Akkor megtudnám mondani hogy megéri-e szórakozni vele vahogy inkább tényleg várjak 1-2hónapot. :D

Neten persze megint kétféle információ létezik erről:

1.variáció.: Jogi nyelven megfogalmazott, számomra elég érthetetlen katyvasz

2.variáció.: Köznyelven megfogalmazott, tök átlagos információk amiből semmit nem tudsz meg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.