Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy Lanti is tolt egyet... :D :D Igaz véletlen..de mégis végigment a 201-m-en... :D

Ha kiváncsi vagy, akkor szívesen felrakom az idődet....

hát ugyhogy másodrszorra se ment be a 2es és 1ből 3ba raktam ugy lett 11,769... szerintem nem mérvadó.. egy 16v gsi volt még annak az ideje 10,388 volt :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt most az új mocival toltad? Kimúlt a váltód vagy csak lusta voltál kuplungolni? :D

Az alapjáratod megjavult?

hát ugyhogy másodrszorra se ment be a 2es és 1ből 3ba raktam ugy lett 11,769... szerintem nem mérvadó.. egy 16v gsi volt még annak az ideje 10,388 volt :D
Link to comment
Megosztás:

Redi, dicsak most tényleg, az hengerfejtömítés, vagy szelepdekni, mert én is az utóbbira emlékeztem. Rohadtul nem mindegy :D

Igazából fingom sincs...még azt sem látom egészen pontosan honnan dől az olaj...mind1

paraszt voltam és felhivtam vasárnap a Patyit.....majd kedden talán kiderül mi a helyzet

annyi olaj van itt az utcában már a földön amennyiért a MadMaxII-ben öltek volna :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából fingom sincs...még azt sem látom egészen pontosan honnan dől az olaj...mind1

paraszt voltam és felhivtam vasárnap a Patyit.....majd kedden talán kiderül mi a helyzet

annyi olaj van itt az utcában már a földön amennyiért a MadMaxII-ben öltek volna :D

hát már erre is a bontás vár? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából fingom sincs...még azt sem látom egészen pontosan honnan dől az olaj...mind1

paraszt voltam és felhivtam vasárnap a Patyit.....majd kedden talán kiderül mi a helyzet

annyi olaj van itt az utcában már a földön amennyiért a MadMaxII-ben öltek volna :D

Háát nem nehéz megnézni... ha felülről az első tömítésnél, akkor "csak" szelepfedél..

Ha lentebb, az szívás :D :D

A hástsó üllés nekem is jöhet.. bár az lehet nem jó, mert nekem már más a mintázat.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.