Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pista most kivételesen nem értek veled 1et.

Ez most sokkal furább ennél.

Minek tesz fel vki kadett váltógombot és tsai????

Neeeeem, ez nem a szokásos trükk.

Nameg akkor a km 200on állna kb....

Találgatok, tagadhatatlan. Nem kell egyetértenünk :)

Ilyen valtógomb volt a mi kocsinkban is.

Roppant egyszerű a megoldás, ha valakinek tetszik el kell menni megnézni :wink:

Link to comment
Megosztás:

ezt a hozzászolást ki akartam hagyni de nem tudom magamban tartani:

Min. jópárszázezer ft-os alkuval nyitnék, pont azok miatt amiket itt összeszedtünk! Csak félek a tulaj ugy besértődve, hogy vagy leanyázna, kiröhögne, vagy pofánvágna.

Én türelemes ember vagyok, tudok várni.....még egy darabig

Link to comment
Megosztás:

....Én türelemes ember vagyok, tudok várni.....még egy darabig....

Színházba készülsz mostanában ? :wink: :)

Megmondjam, hogy milyen problémát látok én ? Sokszor berakod az új hirdetéseket. Aztán egyiknél az ár nem jó, a másiknak a színe, ennek kopott az ülése, annak nincs elektromos ablakemelője, stb. Ha mindig lesz valami ami nem szimpatikus, és visszatart a kocsi megszemlélésétől, akkor soha nem leszel Gsi gazdi :roll:

Link to comment
Megosztás:

Színházba készülsz mostanában ? :wink: :)

üüü ez nagyon rossz volt pistaaaaa :D :lol:

Megmondjam, hogy milyen problémát látok én ? Sokszor berakod az új hirdetéseket. Aztán egyiknél az ár nem jó, a másiknak a színe, ennek kopott az ülése, annak nincs elektromos ablakemelője, stb. Ha mindig lesz valami ami nem szimpatikus, és visszatart a kocsi megszemlélésétől, akkor soha nem leszel Gsi gazdi :roll:

rosszul látod! (lehet a szakáll elhomályosítja a látásod? :lol: :lol: )

csak mivel hébe-hóba foglalkozom némi informatikával és szivtam már eleget a sz@r/nem átgondolt/nem tesztelt hardver miatt igy tapasztalatbol tudom, hogy jobban járok ha türelmes vagyok és alaposan körbenézek

azért teszem be a hirdetéseket mert több szem többet lát, és hátha ismeri vki a tulajt a kocsit stbstb....egymástol tanulunk a legtöbbet, tapasztalainkat megosztjuk...ezért van a klub

Link to comment
Megosztás:

üüü ez nagyon rossz volt pistaaaaa :) :D
Tudom, én írtam, mit vársz ? 8) Szenvedjeeeeeeeeeetek :twisted:

rosszul látod! (lehet a szakáll elhomályosítja a látásod? :lol: :lol: )

csak mivel hébe-hóba foglalkozom némi informatikával és szivtam már eleget a sz@r/nem átgondolt/nem tesztelt hardver miatt igy tapasztalatbol tudom, hogy jobban járok ha türelmes vagyok és alaposan körbenézek

Elsőként is megborotválkoztam :lol: Köszönöm a tapsot a hátsó sorokból - biztos egy rokon volt - :D:D:D:D

Ha már hardver téma. Gondolom nem kell magyarázni milyen veszélyeket rejt magában túlzott tesz/forum tapasztalatok olvasgatása. Végre találsz valamit ami megfelelő lenne, de jön egy "mértékadó" tesz és lehúzza elbizonytalanodsz "biztos jó lesz ez nekem ?". Arról már nem is beszélek, hogy egy másik pont akciós, de csak 2 hétig, illetve jön az új modell, az ugyan drágább lesz, de többet tud :wink:

Mindenki tudja, hogy milyen sok ideje nézelődsz, biztos nem beszélhetünk elhamarkodott döntésről esetedben.

azért teszem be a hirdetéseket mert több szem többet lát, és hátha ismeri vki a tulajt a kocsit stbstb....egymástol tanulunk a legtöbbet, tapasztalainkat megosztjuk...ezért van a klub

Ez így jóóóóó. Csak lassan már mindenki "képzett leendő Gsi vásárló lesz". Nem kellene ezt "élőben" is alkalmazni kocsik szemlélése kapcsán ? Már csak azért is, hogy legyen összehasonlítási alap, tapasztalat mit lehet reális elvárni egy ilyen kocsitól :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ez így jóóóóó. Csak lassan már mindenki "képzett leendő Gsi vásárló lesz". Nem kellene ezt "élőben" is alkalmazni kocsik szemlélése kapcsán ? Már csak azért is, hogy legyen összehasonlítási alap, tapasztalat mit lehet reális elvárni egy ilyen kocsitól :wink:

nyugi Pista amint lesz vmi -és lesz időm szaladgálni- neked szolok először, hogy menjünk nézzük meg :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már mindenki GSI-ket vadászik eladót akkor itt van egy.

http://hirdetes.duen.hu/hirdetes.php?o=hir...2ef4a74a&s=1167

Igaz verseny autó és nem magyar rendszámos de 2 mill-ért jobban

megéri mint bármilyen tákolt vas! Szerintem! Ezzel is lehet forgalomban menni mert ugye forgalmi és gépkönyv is jár egy verseny paripához

csak nem eszik 10l 100km-en!

Link to comment
Megosztás:

Redline, hibátlan gsit nem fogsz találni. Szvsz töretlent sem.

Ha mégis, akkor kétmillió felett lesz az ára.

Keress egy megbízható forrásból jövőt (esetleg ismerőst).

Szerintem fontos, hogy ne olyan embertől vedd, aki

a) állat volt (ezt fel lehet mérni szvsz elég sok jelből)

:) rossz anyagi helyzetben van. Ha rossz anyagi helyzetben van, akkor valószínűleg a kocsira sem költött.

Én egy harminc körüli emberkétől vettem, nem is mutatja a kocsi a széthajtottság jeleit (jó, kellett hengerfejezni, de hogy az szarrá menjen, ahhoz elég egyszer hidegen meghajtani, nomeg az árában benne volt)

Ja, és ha akarsz gsit, akkor fiatalon. Később gyerek, meg mittudomén. És sokkal jobb, ha most kiéled a sportautó vágyadat egy olcsóbb autón, mintha mondjuk 35 éves korodban jön ki rajtad a vágy, és hirtelen megveszel valami gyorsabb autót. Aztán a gyerekek etetése helyett arra költöd a pénzt. Vagy ha durvábban fogalmazunk: fiatalon még úgy öli meg magát az ember, hogy nem maradnak utána árvák. Később nem csak önmaga ellen vétkezik. Feltéve, ha másnak nem lesz baja egy "túl-jól-megy-a-kocsi" balesetben.

Link to comment
Megosztás:

nyugi Pista amint lesz vmi -és lesz időm szaladgálni- neked szolok először, hogy menjünk nézzük meg :)

Azért Ákos szaktudásának több hasznát vennéd, de én is szívesen veletek tartok :wink:

Amúgy nem vagyok nyugtalan, csak nem szeretném ha minnél előb találnál egy olyan Gsi-t, amely megfelel az elvárásaidnak.

Link to comment
Megosztás:

Kess!

A felnit is valszeg e-bayen veszem majd... :wink:  

A gátlók meg tényleg jó áron voltak, főleg rugóval együtt... :wink:  

Üdv.: Atommanó

akkor ez nem a 8610-1283SP verzió?? hanem az SP50-es??

mija különbség?? a simát nem lehet ültetéshez használni???.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.