Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csak beszélj Xray-el. :D

áááá, megvan már a technológia a dúsításhoz:

"A Lift Volume Sampon a természetes hatóanyagok és a modern hajápolási technológia tökéletes egyensúlyát nyújtja. Értékes yucca- és pünkösdi rózsa-kivonatot tartalmaz, hosszantartó dús hatást és tartást ad "

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

áááá, megvan már a technológia a dúsításhoz:

"A Lift Volume Sampon a természetes hatóanyagok és a modern hajápolási technológia tökéletes egyensúlyát nyújtja. Értékes yucca- és pünkösdi rózsa-kivonatot tartalmaz, hosszantartó dús hatást és tartást ad "

:D :D :D

vajon mire gugliztál ami ezt dobta ki? :D

Link to comment
Megosztás:

áááá, megvan már a technológia a dúsításhoz:

"A Lift Volume Sampon a természetes hatóanyagok és a modern hajápolási technológia tökéletes egyensúlyát nyújtja. Értékes yucca- és pünkösdi rózsa-kivonatot tartalmaz, hosszantartó dús hatást és tartást ad "

:D :D :D

:D nemsemmi nemtom milenne ha ilyen lenne a reaktorban lehet csak 25Hz meg félfény lenne :D :D :D

De nemsokára jön ki a fáradtt urán a reaktorból.... viszik a Pihentetőbe ahol 50 évig lessz ... aztán vissza a feladónak ! ;)

Link to comment
Megosztás:

:D nemsemmi nemtom milenne ha ilyen lenne a reaktorban lehet csak 25Hz meg félfény lenne :D

De nemsokára jön ki a fáradtt urán a reaktorból.... viszik a Pihentetőbe ahol 50 évig lessz ... aztán vissza a feladónak ! :D

Ááááá... selymes fényt is biztosít... :D :D

Vazzz, ha én is 50 évig pihenhetnék mostantól... :D Csak úgy sugároznék az örömtől :D

Link to comment
Megosztás:

Ááááá... selymes fényt is biztosít... :D :D

Vazzz, ha én is 50 évig pihenhetnék mostantól... ;) Csak úgy sugároznék az örömtől :D

:D :D selymes fény :D :D ez eszembe sem jutott ..... de nagyon ottvan ;)

Gabi, hát pihizz de én 50 évig nemtudnék feküdni ! ;) egyfolytában !!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.