Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há' nemtom' hogy milyen az oszlopom...

Az autó 94-es és 95től kerültek a lufis kormányok be... általában... mint nemrég felvilágosodtam kerül lufi 93 körülibe is...nyilván extraként..

A létező összes extra benne volt a kocsiban nyilván valami svájci jómódú annó így rendelte, bőröstül elektromos kütyüstül... lufit pont ne kért volna ?! :D

Ha meg nem kért akkor minek raktak bele indítót?

No majd este igyekszem ki... kiváncsi vagyok ...

Link to comment
Megosztás:

Há' nemtom' hogy milyen az oszlopom...

Az autó 94-es és 95től kerültek a lufis kormányok be... általában... mint nemrég felvilágosodtam kerül lufi 93 körülibe is...nyilván extraként..

A létező összes extra benne volt a kocsiban nyilván valami svájci jómódú annó így rendelte, bőröstül elektromos kütyüstül... lufit pont ne kért volna ?! :D

Ha meg nem kért akkor minek raktak bele indítót?

Föl sem merült benned a lehetőség, hogy puff volt és kinyilt a légzsák?

Link to comment
Megosztás:

De, szerintem ezt írtam is már valamikor korábban... csak nem tudtam hogy más agya van az orrmányos lufinak meg az orrmánytalannak...

meg mint írtam nincs az autó régi papírjai között hogy lufi lett e volna az extrák közt...

fel van sorolva az összes hülyeség, hátsó fejtámla, ülésfűtés, klíma stb. de lufi sehol...

tehát valami nem stimmol...

Föl sem merült benned a lehetőség, hogy puff volt és kinyilt a légzsák?
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.