Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há' nem de mindjárt feltöltöm a videót ahogy örjömgsz vele :D

Jah és ha már igy felhoztad akkor felajánlok egy Tibi csokit annak aki letudja szedni nekem :D :D

Esetlen nem az lehet a próbléma hogy a légzsákos kormány agya kicsit más mit a simáé,és annyira rá lett szorítva a kormány hogy rászorult??????Mert ha így van akkor lehet inkább kormány oszloppal együtt kellene kicserélni :D

Link to comment
Megosztás:

Hát Anti szerint is másmilyen az agy... "énno énno nemtuom" ...

Megvan az autó régi papírja és hogy majdnem full extrás volt csodálkoztam is hogy nincs benne lufis orrmány... hanem ez a calibra légzsák nélküli kormány van rajta...

De nincs a papirján az extrák közt hogy lett volna rajta lufi...

Viszont inditómodul van a box alatt a lufihoz...

Gondoltam akkor kerüljön fel a lufis kormány azt ugy is imádom formára is... szebb mint a legtöbb sport...

De lehet ez marad hogy majd rúddal együtt lehet csak leszedni... csakhát az megint pénz... és nem is lesz egyszerű... :D

Franc se tudja mivel jött ki a gyárból...

Link to comment
Megosztás:

Hát Anti szerint is másmilyen az agy... "énno énno nemtuom" ...

Megvan az autó régi papírja és hogy majdnem full extrás volt csodálkoztam is hogy nincs benne lufis orrmány... hanem ez a calibra légzsák nélküli kormány van rajta...

De nincs a papirján az extrák közt hogy lett volna rajta lufi...

Viszont inditómodul van a box alatt a lufihoz...

Gondoltam akkor kerüljön fel a lufis kormány azt ugy is imádom formára is... szebb mint a legtöbb sport...

De lehet ez marad hogy majd rúddal együtt lehet csak leszedni... csakhát az megint pénz... és nem is lesz egyszerű... :D

Franc se tudja mivel jött ki a gyárból...

Az biztos hogy a lufisé más...mert kicsit drágább agyat kellett vennem a sportkormányhoz......Én inkább arra gondoltam hogy ha le is jönne az a kormány,nem biztos hogy nem roncsolná a kormányoszlopot...de ez csak feltételezés,nem értek hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

astra???

elég nagy visszalépés a seni után,nem????

családi járgány...

20éves autó után nem mert 9 éves....kényelemre igen, de a kabrio is visszalépés :D minden visszalépés...

aki leszedi a kormányt leszedheti a kabrioét is ...a jutalom 1 milkacsoki :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.