Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

akkor tessék brádör: hazafele bekóstolt gt pinto és legnagyobb meglepetésemre elpicsantottam! vmikor ha lesz meet lesz kék szörnyeteg majd részletesen ki akarlak kérdezni pár dologról.

de most mejek cartárs családot alapítani.

vagy vmi olyasmit.

jó munkát :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Na ha már így belelendültem akkor egy kép a leendő felnimről.... :wink:

Elöl 8X15 hátul 9X15

Üdv.: Atommanó

először én is ilyet akartam a gépre, csak 16osban...

ezt is az ebayon veszed???

azt a koni cuccost olcsón vetted :)

60 mm-t ültet??

Link to comment
Megosztás:

fiuk a spywaretémáról van egy külön topik, csomo tanáccsal...lécci ne itt

a gumi/felni/futómű kérdésről szintén van egy topik..ezt se itt lécci...a boltolásokat se itt, ne kezdődjön el az egyforintos alapu licitálás

ez a topik maradjon meg a gsi autó, és a gsi szexcio topikjának.

oks?

Link to comment
Megosztás:

továbbá igen érdekes, hogy az új küszöb és hason elemek ellenére régi kárpitok vannak benn, lufis kormánnyal....

meg elektromos tükör és tsai és mellette manuál ablak?

és régi tipusu nagy bumszli váltógomb!!!!!

ilyen volt a kadettomon is......

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy csak nem volt képe a kocsihoz és bevágott valahonnan egy hasonló ugyanolyan színűt ?

Megpróbáltam felhívni de hangposta vette fel, eléggé egyben lévőnek tűnik.

persze ez is lehet de nagyonnagy butaság lenne sztem

mert igy soksok potenciális vásárlót elriaszthatsz amikor meglátják a képet és hozzá szöveget ("ááá hivja a f@szom föl látom hogy szivatni akar.." <- és hasonlók)

Link to comment
Megosztás:

Háát elég fura ez az autó. Ez is vmi öszvérnek tűnik!

Régi kárpitja, váltógombja, mociteteje, hűtömaszkja, az ablak alatt végighúzódó konzol(mondjatok már rá egy szakszavat) :shock:

Régi lökös....

A kormány az már neww.. háát nem tom..

Meg elfilozok azon is, hogy anno 2003.09.hóban az én tényleg 96os 103e kilométeres(klima,2lufi,minden elektromos,cd-rádiós,immos,ABS,szép állapot,meg még ami nem jut eszembe) vasam került 1.65millába. Bosszanto.. vagy ezek gyanusan olcsóak.. igaz azóta eltelt több mint egy év.. 8)

Viszont nekem nem állitható a kormáynom. Ez állítható egyáltalán vmelyik GSIben?

UUUUHHH!! most látok vmit! Lehet tényleg nem is ez a vas van a képen! Vagy vmi más turpisság van benne! Idézek!

"Leírás: ABS, centrálzár, klíma, riasztó, autórádió, 2 Airbag(légzsák), metálfény, "

Hmmm.. hooooool van ebben két légzsák? :shock: :?: :!:

Példaként az enyém: http://laci4.uw.hu/GSI/20.jpg

Ebben ott lapul a jobb oldal a lap alatt.. de a fent emlitett gépben ott aztán szerintem semmi lufi nincs!

Nah szal hogy is van ez? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.