Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Peti...LOL...

A prímet azért a talin messze a Piiiista vitte a Senivel...na jó...persze...mert hajnali 3-kor még javában gyakorolták a forgást... :D

Tudod mennyi volt az ?

Kimegyünk. Hogy kell pontosan ? Brrrrrrr, brrrrrrrrrrrrr. Kiprobálod te is ? Cseréltünk, Brrrrrrr, brrrrrrrrrrrrr. Gumit hogy kell füstölni 1helyben ? Bázzz így elindul, bázz így lefullad, ez állítólag Antinak se ment, jó, akkor menjünk :D

Link to comment
Megosztás:

Na Redi mondj már valamit :D jóóóóóvóóóóót??? ;) kőne egy ilyen gsi mi? :D

annyit tudok mondani mint ott: b+ :D :D

mentem egy kört a Mor autójával...Szent Ég! Nincsennek rá szavak ha nem akarok trágár lenni :D ;) ;)

Anti Kadettja nagyon szigoruan néz ki a Mattigokkal...ha egyszer kész lesz nagyon-nagyon szép kis jószág lesz :D

A Coupe felnijét nem tudom miért nem fényképezte senki, vagy miért nem a karavánnal a szépségversenyre simán dobogós lett volna :D

Az egész Albert familinak giganagy pacsi a szervezésért!

Link to comment
Megosztás:

Lobo köszi a sok helpet...meg a kitartást...meg persze mindenkinek aki segített...vagyis próbált, mert hát sajnos a gond nem oldódott meg...

viszont lábon hazaértünk...és a kapu elött a "megtörös visszafolyó ágas" cső eldurrant...de utolsó lendületből még beálltunk... :D

Detti út közben sem szerette meg a Kadit...mert nem komfortos... :D Ott esett ki a pixisből a kicsikocsi...hogy nem volt benne elektromos ablak... :D :D :D

Ja mi rendőrt nem láttunk...bár lehet utánunk hívták ki őket... :D

Igazán nincs mit. Jövő hét szombatra remélem összeáll, mert igazábol addigra kell jónak lennie és szerintem már csak egy kis apróság sz..at és a miatt dadog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.