Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na veszélyben a hétvége... :D

Kinnt voltam ma Kadit csinálni...első futómű okés...megasabb nem lett sokkal, de legalább nem ül össze....kiállni így sem sikerült még az udvarból... :D

viszont megint elkezdte a ledadogást....először csak terhelésen csinálja...aztán meg már alapjáratos gázpedáltaposásra is üresen...

Mi a tök lehet...Ac egy turbósé van bennt (elvileg az jól műxik, bár nagyon hülye hangja van...) elöl spriccel szépen a benya...

már kicsit b@ssza a csőröm, hogy több idő megy el erre a b@szársra mint az egész moci projekt...ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá... :D

bazzeg tankot kell cserélni szerinted amit be linkeltem miért volt catch tank a normal tank utan valoszinuleg ezért

de ha nem hallgatsz az emberre akkor ez van elég lessz a csö is :D

Link to comment
Megosztás:

köszi srácok sokat segitettekek.. le is megyek kipróbálom az 5leteket! :D :D

a pillangoszelep jeadojat kicseréltétek ? vagy be allitottátok ???

probald meg hogy a motortérböl egy kicsit erössebben visszatolod a pillangoszelepet és ha jobb az alapjarat akkor csak szarul van be allitva

a mikrokapcsolo

Link to comment
Megosztás:

bazzeg tankot kell cserélni szerinted amit be linkeltem miért volt catch tank a normal tank utan valoszinuleg ezért

de ha nem hallgatsz az emberre akkor ez van elég lessz a csö is :D

Abban valóban volt...de azt mondja mindenki, hogy ugyan olyan az injektoros meg a karbis tankja...

meg néztem én is ilyeneket azokban pl nem volt semmi...

Link to comment
Megosztás:

Abban valóban volt...de azt mondja mindenki, hogy ugyan olyan az injektoros meg a karbis tankja...

meg néztem én is ilyeneket azokban pl nem volt semmi...

akkor vagy szarul kötöttétek be a motorvezérlöt vagy tovabbra is szar a tank hozza akarki akarmit is mond

mennyi c20xe c kadett rohangal itthon ? mert ha van akkor nezd meg azt ..

ha meg nincs akkor csak a probalgatas marad ...

és kössd be a motorkontrol lampat

Link to comment
Megosztás:

Ezt úgy elképzeltem alapjárat közben és ahogy szépen belobban aztán husss az egésznek! :D

Belőtted magad? Jó az anyag, mi? :D

Sörhastól nem férsz mi? :D

Olyan opcióm nekem nem van :D

és kössd be a motorkontrol lampat

ezt már én is mondtam neki rég... de úgy látszik még nem volt elég a szívás neki :D

Szerintem egyébként nem a tankban van a bibi... valami kehéje a motornak van,

valami nem jó, vagy nem jól van kötve. :D

Anti! Hozd ki Lurdyhoz, ott minden probléma megoldásra talál! :D

Link to comment
Megosztás:

akkor vagy szarul kötöttétek be a motorvezérlöt vagy tovabbra is szar a tank hozza akarki akarmit is mond

mennyi c20xe c kadett rohangal itthon ? mert ha van akkor nezd meg azt ..

ha meg nincs akkor csak a probalgatas marad ...

és kössd be a motorkontrol lampat

Van xe, de nem kadett hanem manta...viszont nem injektoros...hanem weberes...

kontroll lámpát Laci ma elvileg beköti....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.