Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért szerintem nem árulok el nagy titkot, ha elmondom, hogy ebben az A Vectrában nem volt aktív sperr, sőt a féltengelyek is a gyáriak voltak. :D

A subaruról és annak a hajtásláncáról beszéltem :D

A linkelt vectrával azért nem kicsit lájtosabb pörgést sikerült abszolválni, mint az előtte linkelt subaruval :D

Link to comment
Megosztás:

Mert az egy WRC bázzeeeee :D :D

Íííííígy van. :D Köszönjük az észrevételt Pííístabááá! :D

Pont arról volt szó, hogy ezen nem csak az osztómű adja azt a változást, ami miatt

ilyen szépet tud pörögni anélkül, hogy utána tornácvasnak lehessen max használni

a hajtásláncot :D

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne és akkor tudunk esetleg beszélni a szombatról is ha úgy alakul. Midnenesetre jó lenne :D

Most látom írtál a talitopikba. Ami jó lenne még hogy az OMV kúton tényleg legyen vki aki odakíséri az embereket, pl PehiCsabi (?)

Előtte nem sok dolgunk lesz szerintem, annyi hogy a kukászacsikat ki kell tegyük, esetleg wcpapirt meg szappanokat is (mert azt nem adnak).

Megbeszélni hogy ki hova álljon, kitenni Aprók az Aprókért gyűjtőládát (vagy kijelölni a helyét mert Pista gondolom később ér oda :D ) Beüzemelni a technikát, előkészíteni a szlalompályát jajj azért lesz pár dolog. Lehet hétre ki kellene érnünk úgyis elkésünk és fél nyolc lesz belőle ami úgy nagyjából okés lehet...

Link to comment
Megosztás:

Most látom írtál a talitopikba. Ami jó lenne még hogy az OMV kúton tényleg legyen vki aki odakíséri az embereket, pl PehiCsabi (?)

Előtte nem sok dolgunk lesz szerintem, annyi hogy a kukászacsikat ki kell tegyük, esetleg wcpapirt meg szappanokat is (mert azt nem adnak).

Megbeszélni hogy ki hova álljon, kitenni Aprók az Aprókért gyűjtőládát (vagy kijelölni a helyét mert Pista gondolom később ér oda :D ) Beüzemelni a technikát, előkészíteni a szlalompályát jajj azért lesz pár dolog. Lehet hétre ki kellene érnünk úgyis elkésünk és fél nyolc lesz belőle ami úgy nagyjából okés lehet...

húúúúúúúúúúúúúúú az nagyon korán van :D ,én mondtam hogy elötte segítek tehét rám számíthatsz.....Ki fog a kapuban állni??????

Link to comment
Megosztás:

Ki fog a kapuban állni??????

10 és 11 közt kell sok ember kellene a minél gyorsabb beengedés érdekében. Utána Orsi meg huga vállalta hogy egész nap ülnek a kapuban. Mondtam hogy nem lesz valami jó, de aszonták nembaj, ellesznek :D

Kértem vókitókit meg mellényeket Hemitől.

Link to comment
Megosztás:

Azt azért jó lenne jelezni, hogy bárki hozhat aprót, mert csak úgy senki nem mászkál zsebében fél kiló apróval :D

Jogos. Mivel elég sok fórumon megy a dolog ezt nem tudom megoldani, és honlapot sem fogok már csinálni a talinak. Arra azért mindenesetre jó lesz a dolog ha lesz hogy ki tudjuk írni hogy az összegyűlt aprókat meddig gyűjti a MOTE kiknek és hol lehet leadni. Pl.

Szerintem 9-re ráérnénk kimenni....7-től 10-ig...mit csinálnánk??? Fel akarod velünk ásatni a placcot???

Mert amit felsoroltál az 5 perc...a szlalompálya meg gondolom már ki van találva...nagyjából...

Hát hétre nem érnénk ki az tuti, de 9 akkoris késő.

Nincs kitalálva :D Mindjárt beszélek Turcsik Tomival megkérdem mit szoktak oda csinálni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.