Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Becsattox gumisokhoz...aztán nézel...van csomó helyen használt is...hogy mennyire jó áron az mág más kédés...

Nem ár alapján keresek hanem, hogy jó legyen :)

De mint írtam, neten keresek nincs időm gumisokhoz szaladgálni szétpadkázott, agyonb@szott kerekek között turkálni :D

Link to comment
Megosztás:

Nem ár alapján keresek hanem, hogy jó legyen :D

De mint írtam, neten keresek nincs időm gumisokhoz szaladgálni szétpadkázott, agyonb@szott kerekek között turkálni :D

Te Redi, még mindig nem értem mi a baj az OZ-vel, de ha annyira próbálsz tőle szabadulni, engem érdekelne.

Csak az a kérdés, mennyit engedsz a feléből.... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hol érdemes használt felnit keresni neten? Nézegetem szarvajlingot, duen-t, racing-bazar.hu-t...ezen kívül van még valami amit figyelni érdemes? Netes rendelés nem játszik, mert f.ingom sincs milyet akarok és az hogy nézne ki az autón.....odamenés -> felpróbálás :)

ui.: ATS Cup nemkell (Lanti :D)

Van a hengermalom budafoki sarkánál is egy a meki melett egy gyártelep, ott aztán minden van.

Link to comment
Megosztás:

Gyulánál (13. ker Tatai u.) is szoktak lenni használt garnitúrák, 10-20 garnitúra általában. Ott is érdemes szétnézni,

mert alkudozni is lehet vele, és helyben fel is bőrözi :D

Wow!! Bőrös felni !! Ez a király! Krómos van, festett is.. de bőröst még nem láttam.. Redi!! ezt ki ne hagyd!! Ilyen másnak nincs! (még) :)

Gabi!

Ma nem megyek Lurdihoz, meló van este..

Redi (gondolom még újpesten melózol) vagy Tom(hozzád meg át tok gurulni bármikor), ti nem mentek véletlen?

Vagy valaki aki holnap este mondjuk "szigetel"(Coupe, Lanti?). Oda ki tudnék gurulni holnap..(vagy Lanti..asszem te is a közelben vagy...)

A lényeg, hogy át tudná-é venni valaki Gabitól az Olajamat.. (egy kanna Meta)

Zsetont még érdeklődöm Gabitól, hogy kell-é ott, vagy jó ha utalok neki valahova..

Link to comment
Megosztás:

Ha hallotok valakit aki venne vagy keres bontásra egy FOSTALICSKÁT Akkor szóljatok legyetek oly kedvesek köszönöm szépen! :D

Te ugyan nem ismered, de régen ilyen romokat keresett IQBéla :D

Bár nem romozom, mert nekem is ilyen volt az első tütüm, csak nem cabrio :D És hiába szívtam vele mint Lacee a Gsi-vel(új szólás lesz belőle.. szivott mint Lacee a Gsi-vel :P) Bocs Lac.. csak viccölök... szal hiába volt szívás.. szerettem :)

Link to comment
Megosztás:

jah maradhat szállóige nyugodtan, mert:

Most zsír a motor de a szélvédő ki akar esni a helyéről, und elkezdett csattogni a szervópumpa, a felnim is el van deformálódva, recseg a toronycsapágy elöl, a gátlók is elfolytak már...stb. szal semmi vész de legalább jól megy és szép hangja van, ez most kárpótol és némi remény sugár hogy valahol mégis tartok vele

Link to comment
Megosztás:

jah maradhat szállóige nyugodtan, mert:

Most zsír a motor de a szélvédő ki akar esni a helyéről, und elkezdett csattogni a szervópumpa, a felnim is el van deformálódva, recseg a toronycsapágy elöl, a gátlók is elfolytak már...stb. szal semmi vész de legalább jól megy és szép hangja van, ez most kárpótol és némi remény sugár hogy valahol mégis tartok vele

Ilyenem nekem is van. A motor a legjobb benne... :)

Link to comment
Megosztás:

Wow!! Bőrös felni !! Ez a király! Krómos van, festett is.. de bőröst még nem láttam.. Redi!! ezt ki ne hagyd!! Ilyen másnak nincs! (még) :)

Gabi!

Ma nem megyek Lurdihoz, meló van este..

Redi (gondolom még újpesten melózol) vagy Tom(hozzád meg át tok gurulni bármikor), ti nem mentek véletlen?

Vagy valaki aki holnap este mondjuk "szigetel"(Coupe, Lanti?). Oda ki tudnék gurulni holnap..(vagy Lanti..asszem te is a közelben vagy...)

A lényeg, hogy át tudná-é venni valaki Gabitól az Olajamat.. (egy kanna Meta)

Zsetont még érdeklődöm Gabitól, hogy kell-é ott, vagy jó ha utalok neki valahova..

nekem is hoz a Gabi olajat, ha nincs más elhozom én és akkor este szigeten odadom

Link to comment
Megosztás:

jah maradhat szállóige nyugodtan, mert:

Most zsír a motor de a szélvédő ki akar esni a helyéről, und elkezdett csattogni a szervópumpa, a felnim is el van deformálódva, recseg a toronycsapágy elöl, a gátlók is elfolytak már...stb. szal semmi vész de legalább jól megy és szép hangja van, ez most kárpótol és némi remény sugár hogy valahol mégis tartok vele

Ismerős dolgok.. Toronycsapágy, futómű...gumik kukák, sztem a felnikben is van pár "nyolcsas" :)

Viszont saját vélemény,nálam nem szép a motor hangja se.. ma is kopácsolt valami hidegen.. remélem csak a hidrotőkék.. bár kicsit mintha másabb hangja lett volna..

És remélem csak a vizet, párát nyomta egy egy gázfröcsre, mert még nem dolgozta ki a kipuffból.. és nem olajfüstött.. :D

De legalább még megy.. :D

Link to comment
Megosztás:

nekem is hoz a Gabi olajat, ha nincs más elhozom én és akkor este szigeten odadom

Nah.. ha neked is hoz, légyszi hozd el az enyémet is..az a legtisztább.. nem kell több emberrel variállnia.. estig meg megtudom a pénz oldalát is.. aztán megbeszéljük...

Aztán vagy sziget,vagy átugrok érte.. ha jól emlékszem veled beszéltük anno, hogy nem ottlakok-e felétek, mert van pár ott készült kép a képtáramban....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.