Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon hosszú távokat úgysem utazok benne.

Kíváncsi ember lévén én mindig a miértekre vagyok kíváncsi. :)

De majd meglátjuk.

Én csak is fix ülést vennék,ezt az egy dolgot nem bántam meg,azok közül amit az autóra vettem.Németországba mentünk vagy 10 órát és egyálltalán nem volt kényelmetlen sőt.....Lényegesen kényelmesebb mint bármelyik gyári ülés......

Link to comment
Megosztás:

Annyira unatkozom most hogy kötelezőből kell itthon lenni betegácsiba, hogy azon gondolkodtam elviszem vissza az összes pólómat és pulcsimat, mert kiderült mindegyiken van minimum 4 luk. Türhetetlen milyen silány minőségű cuccokat csinálnak manapság. Azt hittem az ázsia center egy márkás hely de... bakker :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon hosszú távokat úgysem utazok benne.

Kíváncsi ember lévén én mindig a miértekre vagyok kíváncsi. :)

De majd meglátjuk.

Azért kényelmetlen, mert minimális a párnázottsága, és teljesen mereven egy pozícióban tudsz csak benne ülni :D

Én csak is fix ülést vennék,ezt az egy dolgot nem bántam meg,azok közül amit az autóra vettem.Németországba mentünk vagy 10 órát és egyálltalán nem volt kényelmetlen sőt.....Lényegesen kényelmesebb mint bármelyik gyári ülés......

Másról beszélünk. Nem az utcai sportűlésre mondtam hogy kényelmetlen (sőt, inkább azt javasoltam Tsznek), hanem

a kagylóűlésekre, amilyen pl nekem is van a versenygépsasban. Abból biztosan fájdalmasan szállnál ki 10 óra után :D :D

Link to comment
Megosztás:

Azért kényelmetlen, mert minimális a párnázottsága, és teljesen mereven egy pozícióban tudsz csak benne ülni :D

Másról beszélünk. Nem az utcai sportűlésre mondtam hogy kényelmetlen (sőt, inkább azt javasoltam Tsznek), hanem

a kagylóűlésekre, amilyen pl nekem is van a versenygépsasban. Abból biztosan fájdalmasan szállnál ki 10 óra után :D :)

Gabi nekem is olyan van :P mint neked....csak más a neve.... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor neked valami extrém tested van, ha 10 óra után is kényelmesnek érezted :D

Milyen űlésed van amúgy? :)

Pro WRC racing komfort.....És nekem tényleg kényelmes.....Az a bajom az utcai sprtülésekkel hogy pont az hiányzik belöle,amiért lecserélném a gyárit....Hiába tart oldalt ha a seggem kicsúszik az ülőlapról.Ráadásul azt már végkép nincs értelme 3 pontoss övvel használni.......

Link to comment
Megosztás:

ne beszélj így a kedvenc gsi-mről :)

seggnyalás vége :D

Ez van,ma rossz napom van,elegem van abból hogy ebben az országban semmi sincs raktáron.Mindenre heteket kell várni.....hogy nem lehet kiállni az utcára mert összetörnak van megkarcolják a kocsit.Elegem van abból hogy a fényező csak igérget,és megint nem akarja megcsinálni azokat amiket kellene,vagy az időt húzza.......És még egy csomó dolgot kellene rajta csinálnom,amihez semmi kedvem,és már talán nem is lesz......

Link to comment
Megosztás:

Ez van,ma rossz napom van,elegem van abból hogy ebben az országban semmi sincs raktáron.Mindenre heteket kell várni.....hogy nem lehet kiállni az utcára mert összetörnak van megkarcolják a kocsit.Elegem van abból hogy a fényező csak igérget,és megint nem akarja megcsinálni azokat amiket kellene,vagy az időt húzza.......És még egy csomó dolgot kellene rajta csinálnom,amihez semmi kedvem,és már talán nem is lesz......

ismerős helyzet, csak én még a pénzmagot is sajnáltam a kabriora :D bár most jól elvagyok vele h a garázsban áll és néha megnézem hogy van :D :)

Link to comment
Megosztás:

ismerős helyzet, csak én még a pénzmagot is sajnáltam a kabriora :D bár most jól elvagyok vele h a garázsban áll és néha megnézem hogy van :D :)

Én most azt sajnálom hogy nem sajnáltam a kocsira a pénzt.Most lenne egy S6 om vagy c vectrám vagy GTCm vagy bármi amihez nem kellene hozzányúlni,csak használni.......

Link to comment
Megosztás:

Én most azt sajnálom hogy nem sajnáltam a kocsira a pénzt.Most lenne egy S6 om vagy c vectrám vagy GTCm vagy bármi amihez nem kellene hozzányúlni,csak használni.......

Ugysem bírnád ki hogy nebabrálj valamit :D :) Másik maszk , alufeló hmm kis ez kis az :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.