Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lanti ennyi pénzért berakással együtt kérhettél volna már hibátlan mocit.

Nekem ocsoé virágálvány jutott de az veri akciós volt.

Ja Ha valaki lát egy fehér opel astra f EUR-505 hátul a nulla áthúzva hogy 585nak látszódjon, típusú gépkocsit az lője ki a pilótát. Egyik barátomnak lopták el 1 hónapja és tegnap a XIkerben a lopás helyszínétől 3 utcára látták, de aki üldözte azt lerázta a sok piros lámpával.

Link to comment
Megosztás:

No hát elhoztam a vasat tegnap... benn volt még pár napot mézték folyik e olaj valahol meg kellett cserélni egy gombát a ventillátornál...a miatt sercegett a relé a lábamnál már jó ideje.

Az "új" moci nagyon durva... olyan mintha minden fordulatszám tartományban húzna... tekeri a kereket mint a Zállat...

Viszonylag drága lett a csere de a hónap végére kiderül mikor a fogyasztását is tudni fogom hogy mennyire érte meg.Tőke hang nincs,az olajat úgy veszi fel mint egy új autó... pik pak... szép hangja van nagyon a motornak...

Link to comment
Megosztás:

Nekem megfordult a fejemben. :D De addig nem veszek, amíg nem tudom hogy használható-e.

Miért mi a baj vele? :)

Ehhez az űléshez már tényleg kreténség kell, hogy valaki gyári övet használjon :D

Egyébként meg nem igazán ajánlom az ilyet, akkor már inkább a szolidabb sportűléseket.

Mert első pillanatokban tök kényelmesnek tűnhet, de bizony ha már egy órát benne

töltesz, fel kell fogadnod utána egy masszőrnőt :D

Link to comment
Megosztás:

Most hűtővíz teszt van folyamatban...több vizet fogyaszt mint naftát...most szigethelomról jártam be, no dugó, 4.1 a fogyi...vízből pedig 8 liter... :D

Kadettal jársz be? Nem félsz a yardtól? :D

Melegen járó motornál ha nem csöpög sehol, akkor lehet félni a hf leszedéstől :)

Link to comment
Megosztás:

Ehhez az űléshez már tényleg kreténség kell, hogy valaki gyári övet használjon :)

Egyébként meg nem igazán ajánlom az ilyet, akkor már inkább a szolidabb sportűléseket.

Mert első pillanatokban tök kényelmesnek tűnhet, de bizony ha már egy órát benne

töltesz, fel kell fogadnod utána egy masszőrnőt :D

Jó, sokan mondják hogy nem vagyok normális, de ez most nem lényeg. :D

Mi az elvi baj vele? Engem jól fog a gyári öv (nem szoktam lazán hagyni), ennél csak jobb lehet, ha az ülés is támaszt itt-ott.

Szolidabb sportülés is jó lenne (gondolom az állítható háttámlásra gondolsz), ez is volt régen a terv, de sajnos általában nehezebbek mint a gyári, vagy csillagászati az áruk.

A kényelmetlenség meg nem övfüggő, ha nagyon kényelmetlen lesz visszarakom a gyárit. Bár nem hiszem, hogy ez előfordulna.

Link to comment
Megosztás:

A kényelmetlenség meg nem övfüggő, ha nagyon kényelmetlen lesz visszarakom a gyárit. Bár nem hiszem, hogy ez előfordulna.

Nem is, maga az űlés kényelmetlen hosszútávon :)

Egy-egy RTE versenynap után este úgy szállok ki az autóból a navigátorommal egyetemben,

hogy a szerelők már többször akartak nekem vényre iratni járókeretet :D

Az ilyen fix kagylóűléshez csakis 4pontos (vagy 3 pontos) spéci övet lehet szerintem használni.

De inkább a sportűlés utcára, ahhoz jó a gyári öv is...

Link to comment
Megosztás:

Nem is, maga az űlés kényelmetlen hosszútávon :)

Egy-egy RTE versenynap után este úgy szállok ki az autóból a navigátorommal egyetemben,

hogy a szerelők már többször akartak nekem vényre iratni járókeretet :D

Az ilyen fix kagylóűléshez csakis 4pontos (vagy 3 pontos) spéci övet lehet szerintem használni.

De inkább a sportűlés utcára, ahhoz jó a gyári öv is...

Nagyon hosszú távokat úgysem utazok benne.

Kíváncsi ember lévén én mindig a miértekre vagyok kíváncsi. :D

De majd meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.