Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kicsit elszomorodtam....tegnap még a yokohama Parada 26990volt,ma meg mikor megrendelném 29990 :D :D

Viszont van Goodyear eagle F1 195/45R17 22900ést...Lehet azt kellene megvennem :)

Lanti egy hete mondta h rendeld meg, mondjuk nem az ár miatt hanem, hogy biztosan legyen.

a 195 nem tul keskeny?

Link to comment
Megosztás:

Lanti egy hete mondta h rendeld meg, mondjuk nem az ár miatt hanem, hogy biztosan legyen.

a 195 nem tul keskeny?

A felnik itt vannak a lakásba....Na már most azt tudni kell hogy nincs lift.Úgy akartam hogy a héten megrendelem pénteken elmegyek érte,és akkor nem kell még1x felhoznom mivel igen magas a 4.emelet......A pincében meg nem szívesen hagynám.....Amúgy meg az Azev felnin 195ös gumi volt,és nem éreztem hogy hátrány lenne.Sőt,nem vezeti meg annyira az úthiba,könnyebb tekerni a kormányt,és ami még mellete szólna hogy jobban feszülne a 8" széles felnin a gumi...de még akkor se tudom mi legyen :)

Link to comment
Megosztás:

Négy pontos övet hova érdemes rögzíteni?

Láttam sok mindenkinél, hogy a hátsó ülés öveibe volt becsatolva a váll pántja.

Meg lehet másképpen is oldani, pl. a kagylóüléshez rögzíteni valahogyan, vagy a hátsó ülésen ne legyenek utasok?

kagylóűléshez nehogy :)

hátsó öv bekötési ponthoz lehet.

Ez szimpatikus megoldás. A hasnál lévő öv két pontja hol van rögzítve?

Kívül lehet a rendes biztonsági öv rögzítési ponthoz, belül már mókásabb.

Ott vagy az űlésrögzítési ponthoz, ha jó helyen van, vagy fúrni kell a

kardánalagutat, és megerősíteni egy lemezzel még.

Link to comment
Megosztás:

Kívül lehet a rendes biztonsági öv rögzítési ponthoz, belül már mókásabb.

Ott vagy az űlésrögzítési ponthoz, ha jó helyen van, vagy fúrni kell a

kardánalagutat, és megerősíteni egy lemezzel még.

Nekem a gyári pontokhoz volt fölrakva és teljesen stabil és jó volt, megmaradt a gyári öv is biztonság esetére :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor élnék a lehetőséggel márc. 22-23.-tól, köszönöm szépen előre is! (Igencsak tartozok neked már akkor egy pár üdítővel :) )

Coupe!

Az eaglenek is K jó a mintája :D szerintem ...

Megvan az amit az enyémből szedtem ki. Szívesen kölcsön adom.
Link to comment
Megosztás:

Nade azzal mi a baj mert én is goodyear eagle f1-et néztem még ki tavaly és lassan itt a gumivásárlás ideje sajna.

Az egy nagyon jó gumi az F1 kopottabb állapotban is hatalmasat fog psze szárazuton! :D Vizesen már elég hamar felúszik! pl Dunlop SP Sport 2000 még kopottansem úszott fel könnyen szárazon meg hatalmasat fog kopottan is! :D

Nade a minta akkor jó ha szép is és melett fog is de elsősorban a tapadás a lííínyeg :)

Link to comment
Megosztás:

én is tavaly f1 eagle/toyo tr1/yoko/falken 512 között kerestem, mindnek jók voltak a teszt adataik... und hallottam személyesen is jót mindről... igaz már későn :D

falken z512 <<<< jó gumi nekem 1 gondom volt vele 1,5 -2 éves korában valami hihetetlen módon felkeményedett a gumi pedíg amikor vettem friss gyártású volt és nemtudom miért de nem csak ez az egy típus, hanem szinte az összes falken-nel ez a problem, több emberke is panaszkodott erre! Vajon mitől lehet??? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.