Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként, ha az Astra evolúciójára gondoltok, akkor a Kadett is Astra, vagy fordítva.

Az Angoloknál a Vauxhall Astra "E"-nél kezdődött, nem "F"-nél, mint nálunk.

De a Günterek kezdték gyártani a Kadettet nem a meleg angolok, azoknál még a menetirány is el van rontva, különcködnek azé van minden másképp. Tehát E Kadett az igazi nem E Astra. :)

Link to comment
Megosztás:

Látom percre pontosan merült fel bennünk a kérdés :) :D :D

Azt tudom, hogy voltak izmosak belőle, de úgy tudom GSi nem volt, csak GT (vagy GT/E), azért kérdem.

Egy Mantás majd megmondja :D

Szégyeljétek magatokat. Ezt nem tudni. :P

Először csak a GSI Mantának volt dupla kerek lámpája aztán lett egy ráncfelvarrás után mindnek a gyártás végefelé.

Egy haveromnak volt egy 88-as utolsó szériás GSI-je.

Szépen belevolt hímezve a GSI felirat a Recaro ülésbe és piros szegéllyel voltak megvarrva a szürke ülései.

Link to comment
Megosztás:

Megvannak az új felnik. :)

buy_54686.jpg

A felni magában nem is olyan vészesen néz ki, de szerintem autón (pláne calibrán) elég rettenet lesz...

Na mind1, viszonylag könnyű és széles és most ez volt a szempont. Ja meg új felni mivoltához képest olcsó is...

Link to comment
Megosztás:

7.5x16 ET40 szóval nem hasraesős, de ennek is örülök, hogy egyáltalán ilyet találtam 5x110ben...

Meg ez 9.5 kiló, ami azért nem mind1. :)

te az enyem valami 7 kilo 8*17 el :D szal nem valami könnyü :D

én is azt hittem a oz polaris ra hogy konnyü aztan megvettem a BBS Rc -t ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.