Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tettem fel képeket meg 2-3 videot a hazajövetelröl. Összefutottunk egy aranyos ,sárga ferrarival.

Képek:

Lurdy képek

Videok:

Ez a ketto k.urvajó:

100_1144.jpg

100_1187.jpg

Egyébként mi voltunk a legcsövesebb társaság :D én a halál retkes fehérrel, Tomi első Laci4 hátsó lökös nélkül, Lanti a géptetőjével, coupe a fényezetlen maszkjával, sárga a 80-as évekbeli taxiskárpittal, Dinó a törött első lökössel.....mégis mi birtuk a legtovább :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a ketto k.urvajó:

100_1144.jpg

100_1187.jpg

Egyébként mi voltunk a legcsövesebb társaság :D én a halál retkes fehérrel, Tomi első Laci4 hátsó lökös nélkül, Lanti a géptetőjével, coupe a fényezetlen maszkjával, sárga a 80-as évekbeli taxiskárpittal, Dinó a törött első lökössel.....mégis mi birtuk a legtovább :) :D

Sztem jókvoltunk, másik táborban mindenki ült a kocsijában mi az időjárással dacolva egykupacba gyültünk :D Szal akkor is jobbak voltunk mindenféle szempontból :P

Link to comment
Megosztás:

Peti te direkt fényképezed az autók hibáit ? ;)

az off road astrához van vmi sztori ? így akarta mert földút mellett lakik, esetleg lejár Somogybabodra ?:D vagy csak tuning ? :)

Na hát nemjöttünk rá milehet benne az okosság :D de szerintem az uttartáshoz lehet valami köze :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

emelt magasságút?

Mert még Endlosnak meg is értem az Offroad kadett célt, na de amikor szép citromsárga a dobfék, csilivili a felni, akkor az utánfutó miatti emelést már kevésbé értem.

Na igen más porig ülteti ő meg felemeli na de érted kinek a pap kinek a papné :) lehet ez lessz a divat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.