Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Holnap ki mikor tervezi, hogy kigurul devilses évadnyitóra? Megbeszéltetek már valami hajnali időpontot vagy csak délben van gyülekező...tudnom kell mert ebben az esetben be merek rúgni, de ha korán kell kelni akkor nem :P ;)

(csak még azt nem tudom hol :))

Te az esti / hajnali tintázás után kocsiba ülsz délben ? :D

Mi értelme így inni, ha ezt meg tudod tenni ? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Inkább emeld vissza,hogy tetőre lehessen rakni a szlalom pályán......Utána tetőcsere,és ráérsz fújni :D

visszaemelni nem kell, megnéztük, csak a rugó gyengusz nagyon...és szép lassan leengedi a gátlót...úgyhogy rakunk bele egy manta gátlót, és akkor már normális lesz a hasmagasság...na jóóó...már ami az esetemben normális...de ez a másfél cm-re a földtől az alja verzió, már engem is sokkolt... :)

Link to comment
Megosztás:

Na és mi lesz a talin? Lent a parkolóban még jobb lesz mint kint, mert a mai napot elnézve holnap is lesz eső ám gazdagon.

Papírkutya :D

NEM esik az eső.

Norbi meg annyira rákészült alkholizálás + másnap tali témára, hogy negy 11 után már fel sem vette a telefont, vagy nekem nem akarta :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.