Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gyártmány, tipus?

igazából most erre vagyok rákattanva:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/car_12829.jpg

ezen HIJOIN felni van.....

A multkori Dotz-os srácot felhívtam...Sopronnémetiben lakik, útvonaltervező szerint az min 370 km odavissza.....egy tank benzint meg egy napot nem merek beáldozni csak annyiért, hogy megnézzem :D

A Norautóban volt ilyen felni,nem hijon volt ráírva,de ők gyártják nekik....A 17"os volt kb 20e ft.....És új

mostanában péntek este mit csináltok? kocsi lerak kútnál, vagy híd előtt és begyalog?

Kimegyünk Karcsikával,meg a hondával...... :)

Link to comment
Megosztás:

Egy benzines RC-t azért én is megnéznék már élőben... Régebben annyi videót néztem ilyen verdákról... Nagyon tetszenek. :D

Nekem is nagyon bejön, de nálam az a pénz úgy is az autóba menne.

Ha RC-zésre adnám a fejemet, akkor valami repülőgépet vennék. Igaz a parkolóházban nem lenne szerencsés :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is nagyon bejön, de nálam az a pénz úgy is az autóba menne.

Ha RC-zésre adnám a fejemet, akkor valami repülőgépet vennék. Igaz a parkolóházban nem lenne szerencsés :D

Pár csilli verda biztos bánná a szenvedélyed. :P

Az RC kocsikban csak egy a szar... Múltkor eltévedtem egy RCkkel foglalkozó internetes áruházba és azt néztem hogy egy gumi ami arra való... 20eFtnál kezdődik. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

ááááhhh...nagyon-nagyon messze voltak egymástól

ami a norauto-ban volt, nagyon lowcost megoldásnak tűnt....arra meg biztos emlékszel mi volt opeldevils kocsiján....van egy kis különbség

Redi olyan sört veszek neked amilyet csak akarsz (a Tescoban :) ) ha nincs igazam hogy az Barracuda felni dikk!

Ilyen mint ezen

b-gallerie8.jpg

Link to comment
Megosztás:

Pár csilli verda biztos bánná a szenvedélyed. :P

Az RC kocsikban csak egy a szar... Múltkor eltévedtem egy RCkkel foglalkozó internetes áruházba és azt néztem hogy egy gumi ami arra való... 20eFtnál kezdődik. :D :D :D

Én modelleztem és versenyre is jártam, nekem egy 4WD-s autóm volt, meg volt egy FWD-s is! Audi TT meg egy Golf III -as! Majdnem anyiba került hozzá minden a vesenyzés előtt mintha rendes autóval mennék :) Csepelre jártunk télen terembe volt szőnyegen a verseny de jó is volt ;) Mikor nekipaszíroztak a palánknak éa tört minden az első futómű és feltengely felfüggesztés ,,,,ehh de sokba is került ez :D Emlékeszem egy NI-CD aksitöltő a normálisabja Mondjuk Robbe-ból otkezdődött hogy 80 ezer! És abból kb 2-3 db kell egy versenyre aksiból meg vagy 10-15 db! Tamiya gimuszett 15-ezrek garnitúrában...abból is slick eső szőnyegre áááá na nem is mondom tovább! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.