Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gyártmány, tipus?

igazából most erre vagyok rákattanva:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/car_12829.jpg

ezen HIJOIN felni van.....

A multkori Dotz-os srácot felhívtam...Sopronnémetiben lakik, útvonaltervező szerint az min 370 km odavissza.....egy tank benzint meg egy napot nem merek beáldozni csak annyiért, hogy megnézzem :)

de Redi, a neoluxfehéren nem fog így mutatni :D :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

igazából most erre vagyok rákattanva:

A multkori Dotz-os srácot felhívtam...Sopronnémetiben lakik, útvonaltervező szerint az min 370 km odavissza.....egy tank benzint meg egy napot nem merek beáldozni csak annyiért, hogy megnézzem :)

Nekem is tetszik, Opeldevilsnek Barracuda márkájú felnije volt a kocsiján talikon.

Tessék, egy tank benya elhasználása nélkül is meg lehet oldani:

BUDAPEST - Szil-Sopronnémeti Budapest-Keleti pu. 09:40 13:21 2 3:41 171 km 2.565 Ft

Szil-Sopronnémeti - BUDAPEST 15:39 17:58 Budapest-Keleti pu. 1 2:19 171 km 3.085 Ft

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, Opeldevilsnek Barracuda márkájú felnije volt a kocsiján talikon.

Tessék, egy tank benya elhasználása nélkül is meg lehet oldani:

BUDAPEST - Szil-Sopronnémeti Budapest-Keleti pu. 09:40 13:21 2 3:41 171 km 2.565 Ft

Szil-Sopronnémeti - BUDAPEST 15:39 17:58 Budapest-Keleti pu. 1 2:19 171 km 3.085 Ft

Kérj tőle jóminőségű képeket , és szerintem egy futárszolgálattal olcsóbban megúszod mint ha temész érte. Vagy nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, Opeldevilsnek Barracuda márkájú felnije volt a kocsiján talikon.

Biztos ez? Szerintem ugyanaz a H-109-es tipus mint amelyik nekem tetszik......már cska azt kell eldönteni, hogy ezüst vagy grafit színben legyen :D

7.jpg

Tessék, egy tank benya elhasználása nélkül is meg lehet oldani:

BUDAPEST - Szil-Sopronnémeti Budapest-Keleti pu. 09:40 13:21 2 3:41 171 km 2.565 Ft

Szil-Sopronnémeti - BUDAPEST 15:39 17:58 Budapest-Keleti pu. 1 2:19 171 km 3.085 Ft

:P

Elhiszed, hogy nem egy tank benya meg a matrica a probléma? :D De valami noname gumi van rajta, és odapróbálni megnézni kicsit messze van...annyira nem sürgős, elkarcolok én az OZ-val is de néha bilibe lóg a kezem :) :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Elhiszed, hogy nem egy tank benya meg a matrica a probléma? :D De valami noname gumi van rajta, és odapróbálni megnézni kicsit messze van...annyira nem sürgős, elkarcolok én az OZ-val is de néha bilibe lóg a kezem :) :D

Mi a f..tyi baj van az OZ-val? Az egyik legszebb klasszikus felni a Superturismo. Én azt hagynám....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, Opeldevilsnek Barracuda márkájú felnije volt a kocsiján talikon.

Tessék, egy tank benya elhasználása nélkül is meg lehet oldani:

BUDAPEST - Szil-Sopronnémeti Budapest-Keleti pu. 09:40 13:21 2 3:41 171 km 2.565 Ft

Szil-Sopronnémeti - BUDAPEST 15:39 17:58 Budapest-Keleti pu. 1 2:19 171 km 3.085 Ft

Ez király volt :) :D

Link to comment
Megosztás:

Kell fekete rács a maszkhoz,mert nagyon virit mögötte a koszos hütő. Nagyon rács ellenes vagyok,de nem lehet mást tenni :D .Norbi volt olyan kedves hogy nekem adja,ami neki megmaradt :)

Rakjál a maszk mögé kartonpapírt az ingyé van és bármikor cserélhető. Láttam már olyat feketére fujva is, ilyen időbe legalább nem fagy meg a hűtőd sem :D

Link to comment
Megosztás:

Mr. Pehi Csabi

köszi a tegnap játékot, nagyon király volt. Ma is jöhetnél esetleg este, esetleg nyomhatánk egy rendes verseny a boci vs NE között mert úgy érzem mióta lyukas a kipuf mintha jobban menne, lehet most nem kell átbírkoznia magát a 15 éves katalizátoron :)

Ugyanmá nincs mit. Melo után húzok haza dögléeni mer bébi dzsúzzz fáradt vagyok, aztán majd meglássuk milyen kedvem lesz elmennia bociért hogy kimenjek este, meg ha esni fog tuti nem megyek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.