Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy mekkora meló termosztátot cserélni c20ne-ben,mivel valószínű tönkrement mert nagyon gyorsan felszökik 100 fokra a mutató dugóban :)

Most cseréltetek a barátnőmék egy b corsaban és 50 ezer forint volt mivel a vezérlést megkellett bontani és így cseréltek mindent ott is. Az astránál is ilyen furmányosan van megoldva? Szerintetek sokat kértek tőlük? Nekem picit soknak tűnik. :D

kb 10 perc a csere, le kell engedni kb a fele vizet belőle. semmi megbontás nincs, csak vegyél hozzá uj tömítést

Link to comment
Megosztás:

Mind ilyen, nincs "jobbos-balos" - de az összes "csavart" mintás felni ilyen, úgyhogy ezen ne akadj fenn, szerintem.

Csak milyen máá hogy az egyik oldalon az izék felé forog a másik oldalon pedig a bigyók felé :)

Kitörlöm a keresőshírdetésemet, őt pedig már ne hivjátok: ezt jól megvettem. Felnik hibátlanok, gumik nem fiatal ok mert garázsban álltak igy ahogy vannak de 80% körüliek elöl Michelin Pilot hátul Dunlop SP 2000. 50ért elhoztam, miskolci a gyerek oszt megdumáljuk hogy ha megyek 7végén Egerbe akkor elmegyek érte, vagy elhozza odáig vagy haverja jön és hozza az vagy Egerbe vagy Pestre.

Astra alá jó lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Csak milyen máá hogy az egyik oldalon az izék felé forog a másik oldalon pedig a bigyók felé :D

Kitörlöm a keresőshírdetésemet, őt pedig már ne hivjátok: ezt jól megvettem. Felnik hibátlanok, gumik nem fiatal ok mert garázsban álltak igy ahogy vannak de 80% körüliek elöl Michelin Pilot hátul Dunlop SP 2000. 50ért elhoztam, miskolci a gyerek oszt megdumáljuk hogy ha megyek 7végén Egerbe akkor elmegyek érte, vagy elhozza odáig vagy haverja jön és hozza az vagy Egerbe vagy Pestre.

Astra alá jó lesz :D

Esetleg nem akarod elcserélni ezt a felnit a 95utáni gsi felniért???????? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs ellenemre, megdumáljuk a részleteket ha kézben vannak a kerekek :D Ringmozi cancelos lesz, sose veszi fel a pics@ :D

oksa....

Azzal csak az lenne a gond hogy muszáj belépöt kérni,és akkor nem biztos hogy eljönnének az emberek :D Az ötlet viszont dicséretes,meg a lelkesedés is :) :P ;) Azért ha gondolod egy telcsit megér,hogy mennyi lenne a bérleti díja.....

Link to comment
Megosztás:

Azzal csak az lenne a gond hogy muszáj belépöt kérni,és akkor nem biztos hogy eljönnének az emberek :D Az ötlet viszont dicséretes,meg a lelkesedés is :) :D :P Azért ha gondolod egy telcsit megér,hogy mennyi lenne a bérleti díja.....

Ladások is elmennek pedig ott is van egy-két arc. Megérne többet is sőt pénteken meló után ki is mennék szivesen megnézni meg beszélni velük esetleg de az elmúlt két hétben legalább tizszer hivtam különbözö idöpontokban és sose veszi fel szal kezdem feladni :D

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem srácok... Egy GSi 2.0 16V-s motorral kb mennyit fogyaszt? Tudom hogy lábtól függ, meg használattól meg ilyesmi de úgy átlagban... A BC kiírja gondolom hogy mennyi az átagfogyasztás... Erre lennék kivi. :)

Nekem mostanság olyan 10-10,4liter..

Amúgy lábtól, forgalomtól, kocsitól függően 7-12 liter között szvsz :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mostanság olyan 10-10,4liter..

Amúgy lábtól, forgalomtól, kocsitól függően 7-12 liter között szvsz :D

Nekem most a 1.6i 8v 8-9 litert eszik... Tehát elvileg drasztikusabban nem fog nőni a fogyasztásom ha megveszem a GSI-t. Bár az első két hónapban biztosan 18liter/10km-el fogok járni... :)

Link to comment
Megosztás:

van már konkrét kiszemelt gsi?

10-es átlag stimmolhat... de rettentsen el az én 15-ös példám városban :) kiváncsi leszek milyen lesz nekem az új motorral...

azért ha nem dugóban állsz egésznap városban hanem haladsz is, akkor 10 alatt is ellhetsz ...

Link to comment
Megosztás:

van már konkrét kiszemelt gsi?

10-es átlag stimmolhat... de rettentsen el az én 15-ös példám városban :) kiváncsi leszek milyen lesz nekem az új motorral...

azért ha nem dugóban állsz egésznap városban hanem haladsz is, akkor 10 alatt is ellhetsz ...

az a motor jó vétel volt. anno én is vevő lettem volna rá, de akkor még nem adta. korrekt az Andris. és szép színe lesz a gsi-jének! Már láttam. de az a turbó moci már igencsak 2 éve épül neki. nem sieti el, pedig még csak nem is akarja az egekig húzni.

Link to comment
Megosztás:

van már konkrét kiszemelt gsi?

Hát ha aktuális lesz a dolog akkor elmegyek mégegyszer a Tbányai sráchoz és kiadósabb tesztnek vetjük alá a verdát. Ha azt megússza mindenféle probléma nélkül akkor az lesz. Ha megint elszáll vagy valami nem fog klappolni rajta akkor keresgetek a neten és vásárolok másikat... Van egy pár szép verda a használtautón. Van miből válogatni. Csak mindegyik messze van. :)

Link to comment
Megosztás:

és ezt autóba is lehet építeni vagy csak polcon lehet brümmögni vele? :D

Elég terjedelmesnek néz ki. :)

MOR: a te autód meg nagyon brutál lehet... Egyszer majd megszeretném nézni valahol... A videóidat már vagy 20x láttam és még mindíg ilyen pofát vágok hozzájuk: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.