Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Készülnek ám az ellenfelek...c20ne mocival egy fél Corsa... :D

Tesztnapon 14.1-et futott, de 13.5 a cél nekik...

streetcorsa.jpg

200 LE 800 kg +driver...tavaly 13.5 volt a legjobbja...

22.jpg

Aztán szintén 200 paci felett picivel és 780 kg + driver...brutál jó időt ment tavaly...12.8

3.jpg

Na szóval izgi lesz... :P ;) :D

Meg ott vannak még az A corsak is...

Lehet drift lesz a dologból... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

melyiket???

amúgy elég ha szórsz egy kis kristálycukrot a tankjába... :D :P ;) :D fairplay mindenek elött...ha ez nem jön be jön a jancsiszeg... :D

a fekete skunk2 civicet.állítólag "sok" lóerő rejtőzik még benne mert az injektorok nem bírják kiszolgálni a motort,100%on mennek :)

gondolom idénre gatyába rázzák...ezt a motort még az utcai vtijében élvezhettem egyszer,háááááát nem semmi volt :D

Link to comment
Megosztás:

Tettem fel keresekalufelnitgumival hirdetést a megfelelő topikba. Astrám alá. QP projektjéről jutott eszembe hogy idén nincs kedvem cserélgetni.

Csak elméleti sikon ha ezt megvenném akkor nem lenne sux hogy az egyik irányban nem ugyanaz a fele forog előrefelé mint a másikon, vagy az Astra felnik mind ilyenek? :)

Mind ilyen, nincs "jobbos-balos" - de az összes "csavart" mintás felni ilyen, úgyhogy ezen ne akadj fenn, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

a fekete skunk2 civicet.állítólag "sok" lóerő rejtőzik még benne mert az injektorok nem bírják kiszolgálni a motort,100%on mennek :)

gondolom idénre gatyába rázzák...ezt a motort még az utcai vtijében élvezhettem egyszer,háááááát nem semmi volt :D

Már csak abban bízok, hogy messze lesz nekik Debrecen BP.... :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Na igen. A fekete honda eléggé ki van pakolva. :) volt szerencsém már nem csak este, sötétben látni. Bár gondolom Anti kadettja is hasonlóan puritán felszereltségű marad.

Hát konkrétan kormány 1 ülés öv...aksi hátravíve, azt ennyi...

Ha lesz majd pénzem, akkor beruházok a műanyag ajtókra, sárvédőkre, mocitetőre, csomiajtóra, üvegcserére...meg egy dbilasos überkittre...akkor tudom majd felvenni velük a versenyt...

Amúgy igen Norbi együtt lesznek...ccm besorolás van, meg feltölött nem feltöltött kategória...de van street meg profi kat is...

Link to comment
Megosztás:

a srác fanatizmusát ismerve ebben ne bízz :D

Jó, hát valakinek másodiknak is kell lennie... :D :P ;)

...meg harmadiknak, negyediknek..stb... :D

Az biztos, hogy forogni jól forog a Kadi... ;)

Már írtak is a Carstylingon, hogy láttak vele valamelyik nap az Örs környékén... :) és messziről kitűnt a forgalmoból... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy mekkora meló termosztátot cserélni c20ne-ben,mivel valószínű tönkrement mert nagyon gyorsan felszökik 100 fokra a mutató dugóban :)

Most cseréltetek a barátnőmék egy b corsaban és 50 ezer forint volt mivel a vezérlést megkellett bontani és így cseréltek mindent ott is. Az astránál is ilyen furmányosan van megoldva? Szerintetek sokat kértek tőlük? Nekem picit soknak tűnik. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.