Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem kellene az első lökös a toldattal, Lantinak a motor meg a felni (télre v. tartalékba), coupe-nak a maszk.....összedobjuk? Valakinek kell még valami? :D Laci4, hátsó lökös? :D

úgy érdemes lenne 5-6 összeállni aztán elbontani :D jutna is maradna is ..... csak Panelba ez nehézz :)

Link to comment
Megosztás:

Ez most melyik autó ? :D

Karcsikán marad 15" azt már vettem...ez most a sárgára kell......

Ha valakinek kallódna balos (esetleg párban) féknyereg B Vectra 288-as fékhez, és nemes cél érdekében

megszabadulna tőle, az lécci szóljon rám... :)

Subi árul 284est használható tárcsákkal....Ha gondolod megkeresem a CS-n :D

Link to comment
Megosztás:

Ige' én is ezé maradtam asszem a Falkennél... ez is hamar elfog kopni de a Yokohama még gyorsaban...mint utolag kiderült... bár ültem Yokohama alatt és nagyon meggyőző volt...

a zeta linea meg mintha esőben nem igazán jeleskedne...

nekem kopik azért olyan hamar a falken, nekem ez lesz a 3-ik szezon és még bőven elmegy vagy 2-őt

Link to comment
Megosztás:

Megvesszük és lessz egy GSI clubbos vörsöny ottó :D Gabi sofőrködik mimeg szereljük :D :D

Már van egy szerencsétlen sorsú versenyautó, inkább arra kéne költeni azt a pénzt! :P

Subi árul 284est használható tárcsákkal....Ha gondolod megkeresem a CS-n :)

sajnos a 284-hez tartozó nyergek nem jók nekem ehhez a tárcsához/betéthez sem.

csak a 288-hoz való 54-es dugattyús nyereg jó a balosból, vagy 57-esből egy pár.

Link to comment
Megosztás:

Már van egy szerencsétlen sorsú versenyautó, inkább arra kéne költeni azt a pénzt! :)

sajnos a 284-hez tartozó nyergek nem jók nekem ehhez a tárcsához/betéthez sem.

csak a 288-hoz való 54-es dugattyús nyereg jó a balosból, vagy 57-esből egy pár.

vissaz kell rakni az általad agyon bícsért 256os brembo ferodo párosra :D

Link to comment
Megosztás:

Tettem fel keresekalufelnitgumival hirdetést a megfelelő topikba. Astrám alá. QP projektjéről jutott eszembe hogy idén nincs kedvem cserélgetni.

Csak elméleti sikon ha ezt megvenném akkor nem lenne sux hogy az egyik irányban nem ugyanaz a fele forog előrefelé mint a másikon, vagy az Astra felnik mind ilyenek? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.