Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...nincs mit igazán... :)

Holnap meg kedden melózok, aztán meg Detti korházban lesz egész héten, így nem tudom mennyi időm marad foglalkozni a Kadival...lehet inkább kipihenem, és majd az utána való héten...tankcsere, első gátó kiszed felújít, rugó picit kicserél gyárira...azt remélem ennyi...

Link to comment
Megosztás:

145e... 160e km van benne...

bízom a srácban akitől vettem, lassan egy éve tartom vele a kapcsolatot annó még a saját tarcsi motorja volt ez.

Horváth Andris amúgy, tegnap téged is említett SXP, szóba jöttek a túro gsi-k mert az övé is az ...

Alapj. mocit meg kábelköteget nem bányászta ki most, ha jön pestre oda adja azokat is addig a mostani jó szolgálatot tesz majd remélhetőleg.

Majd meglássuk milyen a motor, a vak is ezt mondta :)

Link to comment
Megosztás:

És a lehető legszarabb is :D

Azért tényleg nézd meg, nem látsz-e át rajta belül :D

Mert a külsejét hiába nézed, belül a lényeg :D

Ha átlátok, max sport kipuffogó lesz.. :D Jobb mintha eltömődve lenne :)

Bízunk benne, hogy nem lesz az olyan rossz...

Anti Köszi a Matrinyákat , fel is tettem a kis autóra, de csak 1 nagyot és egy kicsit, a másik nagyot már nemtudttam hova rakni de ettől független nem kapod vissza ;) Jólessz tarcsiba :P

Széép paripaaaa.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Széép paripaaaa.. :D

:D tegnap csutakoltuk belülről ma meg megyek szépen lemosom, rohadttul nemértem hogy mé pont az én kocsim fölött jön a madárra a cifra fo..ás.... :D a szomszédé fehér azon soha nincs plecsni :) (vagy nem láccik me fehér).

Link to comment
Megosztás:

:P tegnap csutakoltuk belülről ma meg megyek szépen lemosom, rohadttul nemértem hogy mé pont az én kocsim fölött jön a madárra a cifra fo..ás.... a szomszédé fehér azon soha nincs plecsni (vagy nem láccik me fehér).

Azé.. me ez GSi!! Repül repül.. jéé.. mi ez a szép verda?!!! beszarááás!!!.... ennyi ;)

Én is meglepődtem, amikor tegnap mondja "asszony pajti", hogy csütörtökre kitalált valami programot ha nem baj.. Mondom mit?

Takarítsuk ki közösen a kocsit, kívűl belül... :D Nah mondom.. mi a fene.. kapni kell ezen az alkalmon :D

Szerintem ez k@rvára nem vicces ;) :D

:D :)

Link to comment
Megosztás:

:D tegnap csutakoltuk belülről ma meg megyek szépen lemosom, rohadttul nemértem hogy mé pont az én kocsim fölött jön a madárra a cifra fo..ás.... :D a szomszédé fehér azon soha nincs plecsni :D (vagy nem láccik me fehér).

fehéren sokkal jobban látszik a madársz.ar :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindegy hogy tél van vagy nyár,vagy koszos vagy sem....mindíg tele van bogarakkal....... :) :D :D

:D:lol::P Az én madram valami bogyót nyomatott csak kicsit elálította a gyújtását,,, de még jó hogy nem cseresznyét evett kodoljbele milyen likat ütne,, atetőn mikor bombáz ;):lol::D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.