Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Barátokból nincs hiány... :D

Laci!

8-ért használt dobot??? 3-at adnék érte max, bár azt is csak akkor, ha nagyon meg vagyok

szorulva, és lengyel dobra sem telik! ha nem zörög, az már azt jelenti, hogy nincs is mi zörögjön :D

Egy gyári dobban már 4 évesen biztosan ki van égve a bele... ez vajon hány éves lehet?? :P

Háát nem tom.. nem tünik gáznak.. ez előző rosszabbúl nézett ki.. ha háromért tudsz az enyémhez gyárit, szólj. de én még alapból se nagyon láttam, nem hogy 3ért ;)

Egy sport dob újonan meg van vagy 30 gondolom... :)

Szerk: megkérdeztem janóékat.. 25 felszereléssel vég nélkül egy átlag sport hátsó gsi-re..

Lender-ék.. valszeg az öreg volt.. 45 véggel :D

Lehet sok a 8 a gyáriért, de eddig az a legolcsóbb megoldás...

Link to comment
Megosztás:

Szerk: megkérdeztem janóékat.. 25 felszereléssel vég nélkül egy átlag sport hátsó gsi-re..

Lender-ék.. valszeg az öreg volt.. 45 véggel :)

Lehet sok a 8 a gyáriért, de eddig az a legolcsóbb megoldás...

Hívd fel a Lendert és kérd a Lacit...kérdezz egy gyári hátsó dobot és ne kérjél rá disco véget...Szerintem egy 20as ból megvan.......

Most gyárit akarsz vagy hangosat???????

Link to comment
Megosztás:

Hívd fel a Lendert és kérd a Lacit...kérdezz egy gyári hátsó dobot és ne kérjél rá disco véget...Szerintem egy 20as ból megvan.......

Most gyárit akarsz vagy hangosat???????

A kadi alá is tegnap Laci dobott egy 60-as rendszert....jó lett...

persze a gyári konfighoz még valszeg sok, de a késöbbiekben a turbóhoz még jól jöhet... :D :D :D

.Tegnap némi hangorkánnal siikerült lecsábítani még a Pehi/Racce duót is az éjszaka....pedig csak köröztünk egy kicsit... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.