Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ma mentem a kisbocival , bejárattam miután nagy nehezen beindítottam. Bejáratás után kezdődött az igazi móka bár még nagyon nincs vége. Elkezdtem állítani a karbit úgy ahogy azt írták és a bejáratás megy tovább de most már azért halad is. Bára karbin és a váltón kell állítani de igen rövidnek bizonyult nálunk a focipálya hamargyorsan. Hazajöttem és beállítottam a futóművet úgyhogy már nem húz balra sem. Holnap kiviszem de nemtudom hol fogunk vele menni mert ez on-road igy sik terep kell neki mert ez aztán ültetve van, viszonta garázs kicsi lesz neki. Hétvégére ha így halad a bejáratás akkor eléri a max sebességét ami elméletileg 80 felett van. :)

Link to comment
Megosztás:

Na ma mentem a kisbocival , bejárattam miután nagy nehezen beindítottam. Bejáratás után kezdődött az igazi móka bár még nagyon nincs vége. Elkezdtem állítani a karbit úgy ahogy azt írták és a bejáratás megy tovább de most már azért halad is. Bára karbin és a váltón kell állítani de igen rövidnek bizonyult nálunk a focipálya hamargyorsan. Hazajöttem és beállítottam a futóművet úgyhogy már nem húz balra sem. Holnap kiviszem de nemtudom hol fogunk vele menni mert ez on-road igy sik terep kell neki mert ez aztán ültetve van, viszonta garázs kicsi lesz neki. Hétvégére ha így halad a bejáratás akkor eléri a max sebességét ami elméletileg 80 felett van. :D

elkérted Balázskától? :D :)

Link to comment
Megosztás:

A képek viszont már sajnos nem abban a sorrendben vannak ahogy átadtam Heminek. :D Valószinű amikor átnevezte őket akkor változott a sorrend és ez lett belölle viszont így aki az autójáról az összes beállítást szeretné (már akiéről több kép is készült)annak végig kell néznie! :) ATS felnis ótót benne kell hagyni a sorozatban mert különben senki nem tudja mellik papucs az ami manapság már kuriózum. :D

Link to comment
Megosztás:

A képek viszont már sajnos nem abban a sorrendben vannak ahogy átadtam Heminek. :D Valószinű amikor átnevezte őket akkor változott a sorrend és ez lett belölle viszont így aki az autójáról az összes beállítást szeretné annak végig kell néznie! :)

hamár lejött 1 óra alatt akkor ez nem hiszem, hogy gondot fog okozni végignézni :D

Link to comment
Megosztás:

Igen igen ezért vezekeltem már, de utólag ezt nem lehet korigálni.

Meg mint mondtam pl a blokkrepedést nem lehet csak csápon látni... a fűtőradiátor is 1 hét után ment tönkre... faja meleget fújt egy ideig... a tőkék sem szóltak akkor még csak hidegen ... stb stb... szal átkozott az autó...

Itt egy egész klub karnyújtásnyira és elmész egyedül gsit venni ? :)
Link to comment
Megosztás:

Na és mi újság a 3. világban? ;)

_Nagyon_ kemény :)

Láttál igazi majmokat is, nemcsak a pesti forgalomban résztvevőket? :D

Láttam, figyelt 10 centire tőlem :D és majdnem el is ütöttem egy falkát

Meg voltak nagycicák is, meg dumbó-k? :D

Állítólag leopárd van még pár arra, de a helyi arc szerint aki találkozik eggyel az utánna nem szokott mesélni semmiről :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.