Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja, a budaörsi meg a nagykőrösi autópiacot meg messze kerüljétek el, mind eladók és mind vevők, mert ott az összes eladó simlis (én gyakran megyek hétvégi séta gyanánt ki hallgatni a hülyeségüket).

A vevők meg csak sétálni mennek ki. Ez abból látszik, hogy jó időben dugig van a piac, rossz időben tök üres....

Na ennyit erről.

Link to comment
Megosztás:

....Ja, a budaörsi meg a nagykőrösi autópiacot meg messze kerüljétek el, mind eladók és mind vevők, mert ott az összes eladó simlis (én gyakran megyek hétvégi séta gyanánt ki hallgatni a hülyeségüket)....

Nem értek veled egyet. Budaörsi autópiacról ugyan nem tudok nyilatkozni, de szerintem ha valaki keres 1 konkrét autótipust, akkor Nagykőrösire érdemes kimenni nézelődni, nem azt mondom, hogy kötelező jeleggel vásárolni is kell.

Mert:

- ez is így "szelet" a kínálatból

- esetleg több olyan autóval is találkozhatsz, amit keresel, + amit máshol is hírdetnek, itt megnézheted, mert a gazdija kihozza.

- roppant finom a lángos 8)

ui: annyira mindegy szerintem a helyszín. 99%-ban akkor is ugyanúgy kell élni az előfeltevéssel, hogy jobb esetben a "fele sem igaz" :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ággyisten.

Nagykőrösi piacról csak annyit, és ez tényleg csak egy történet a sok közűl, hogy volt, hogy kimentem civicet nézni. Volt egy ezüst színű 3 ajtós 94-es. 180000km volt benne. Ugyanabban az autóban egy hét múlva 97000 volt.

Megkérdeztem, hogy ezt hogyan is gondolják, de annyira ledöbbentek hogy valaki egyáltalán észrevette, hogy nem tudtak rá mit mondani. Majd később utánam futottak miután elballagtam, hogy azért van benne kevesebb, mert a vámhoz előre kellett tekerni az órát, ez ami benne van ez a valós, higyjem el.

Elhittem :)

Egyébként oda csak az megy ki autót venni, aki sehol máshol nem tudja már eladni, akár azért mert nem éri meg hirdetnie neki az autó alacsony értéke miatt, vagy eladhatatlan tipus, esetleg széthajtott rossz állapotban lévő verda. Régebben sokat árultam kinn az egyik kocsimat :)

Voltak érdeklődők egyébként mindig, egész komolyak is, szóval azt nem mondanám hogy eladóként egyáltalán nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én a Traderben láttam meg az enyimet...azaz az asszony, mert hogy ugye magának keresett autót, csak hát én rögtön lecsaptam rá... :roll: :wink:

Este megvettük a tradert, reggel felhívtam, és 10:00 kor már találkoztunk is a sráccal...kiderült, hogy ismerjük egymást :wink:

Elvittem egy ismerős szerelőhöz, akik megnézték, a srác is elmondott róla mindent (később sem ért meglepi :wink: )

11:kor leelőlegeztem, (Na jó egy picit alkudoztam :roll: ) másnap kifizettük.. :wink:

Ez volt az első GSI amit valaha közelebbről láttam!

Mivel ismerőstől vettem, meg szerelő is megnézte így bele mertem vágni..

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

136lovas ecotec (X20XE) motort meglehet bűvölni,hogy akkora power jöjjön ki mint a C20XE-ből?! Vagy teljesen más az egész?

Nem mint ha rossz lenne a motortom csak kiváncsiságból............

Tök érdekes,hogy 5W40-es olajt absz. nem eszi :) (sokan lebeszéltek mondván enni fogja 100000km felett) :wink:

(Majd kikell próbálni a 0W60-at)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.