Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na akkor ami így hírtelen eszembe jut:

- szelepszár, szelepszárszimering csere

- erősebb szelepjugók,

- kipuff és szívooldali polír,

- főtengely, hajtókarpolír (Ez még kérdéses...)

- süllyesztett lendkerék könnyítés bástyaformában

- szelepek becsiszolása

- komplett tömítéscsere,

- dugattyúk csere (még kérdéses, hogy milyen KS vagy Mahle)

- hidrotőkék csere

- kupak belseje, pillangószelepház polír

- hajtókarcsapégy csere,

- főtengelyszimering, főtengelycsapágy

kb ennyi, de még valami titkosat valszeg okosítunk a Lacival... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Véleményeket kérek BeNZiN GSI-t vesz még idén jeligére a szerkesztőségbe. Nekem tetszik az autó, állítólag nem volt semmilyen sérülése. A km óra az tipikusan visszapörgetett értéket mutat, állítólag hibátlan állapotban. Ma megcsekkolom.

Ennél a 94 előtti GSI frontnál 95 utáni autón nem melegszik túl a hütővíz ? Nincs kivágás a motorháztetőn, vagy az eleve csak dísz és nem alatta van a légszűrő ?

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Véleményeket kérek BeNZiN GSI-t vesz még idén jeligére a szerkesztőségbe. Nekem tetszik az autó, állítólag nem volt semmilyen sérülése. A km óra az tipikusan visszapörgetett értéket mutat, állítólag hibátlan állapotban. Ma megcsekkolom.

Ennél a 94 előtti GSI frontnál 95 utáni autón nem melegszik túl a hütővíz ? Nincs kivágás a motorháztetőn, vagy az eleve csak dísz és nem alatta van a légszűrő ?

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1...creenwidth=1024

a kivágás (kopoltyú) csak dísz, semmi szerepe nincs, a levegő elölről jön a maszktól

a 94 utánikon nincs kopoltyú, de érdekes mert nem is hagyományos GSI lökös van általában rajtuk, ezen viszont igen....

Link to comment
Megosztás:

miért melegedne túl a hütővíz :?: :roll: :shock: :)

magyarul: nem :wink:

A kopoltyúk hiánya max törés miatt lehet szvsz.... amúgy meg ott a levegő távozna :idea:

igen hibrid ez a vas, a küszöb meg ha jól látom nem a gyári, hanem csavart... de az lehet, hogy csak a fénym iatt van

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy igazam lesz de ha jól tudom 95 után kiadott az opel

irmscher álltal optikázott GSI-ket és ez az lenne mert a küszöb olyasmi!

Ezt még 4 éve mondta egy hapek aki kettőt is hozott ilyet egy feketét meg egy ilyen szürkés feketés mittuomén milyen szinűt.

Itt a küszöb

62i1801349.jpg

Link to comment
Megosztás:

Atommanó : nem hívtalak mert még nekem se volt időm megnézni azt a csepeli gsi-t. Viszont ezt amit most bevágtam megnéztem és nagyjából egyben van, jobb elején kicsit lóg a lökös, bal hátulján meg pattogzik le a festék szintén a lökhárítóról.

Komoly sérülése valszeg nem volt, viszont az a gyanúm, hogy nem 97000 km van benne csak megerősödött, bőr váltoszoknya teljesen kikopva egyes helyeken kiszakadva, bőrözött kormány is meg-meg kopva. Bal első ülés egy helyen cigivel kiégetve, van néhány ilyen bosszantó apróság rajta, amúgy tényleg szép.

Meg mintha picit ingadozott volna az alapjárat, de lehet, hogy csak én érzem így. Németektől hozták be 1-2 éve. Azok meg nem 9x ezret raknak bele 8 év alatt

Link to comment
Megosztás:

Na! 96-os ha jól látom kb 135000 a minima! Csak azt nem értem ha

1 2 éve itt van és nem ment vele semmit azóta? Mert ha igen akkor

évi 10000km mindenki megy és 70ezerrel nem hiszem, hogy behozták!

A baromállatnemnormális azt hiszi, hogy elhisszük a

97ezret! Ezért nem bírom a kereskedők nagy részét!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.