Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom hogy nemérdekel senkit sem de akkor is felírom, hogy vasárnap volt pontosan 1 éve hogy a Balázska cabriója, azaz a Boci átpártolt hozzánk és adásvételivel, műszaki és zöldkártya nélkül hoztuk el és mentünk ki a Lurdyhoz vele. Ezért vasárnap elmentünk autókázni vele, megkapta a nyári csimmáját újra és kivűl belűl ki lett puceválva. Mondjuk ezek amúgyis meg lettek volna csinálva de így extra bánásmódban részesült.

már egy éve? rohan az idő...grat hozzá jó gazdája vagy te k****g kabriós :) :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy nemérdekel senkit sem de akkor is felírom, hogy vasárnap volt pontosan 1 éve hogy a Balázska cabriója, azaz a Boci átpártolt hozzánk és adásvételivel, műszaki és zöldkártya nélkül hoztuk el és mentünk ki a Lurdyhoz vele. Ezért vasárnap elmentünk autókázni vele, megkapta a nyári csimmáját újra és kivűl belűl ki lett puceválva. Mondjuk ezek amúgyis meg lettek volna csinálva de így extra bánásmódban részesült.

És a bérleti szerződés nem járt még le? :)

Link to comment
Megosztás:

Na élek ám még...

Most értem haza...1000L csináljuk a Kadit, mert hajt az idő...

Belseje közel 90%-os állapotban van...ülést is befaragtuk, egyenlőre csak egyet...de meg van a másik is...csak az a teszt-dayra nem elsőrangú...

Megcsináltam ma a kinyomócsapágyat, és elhoztuk a hátsó hidat...megvettem a fék és benyacsöveket...már csak be kell húzni...

Ha sikerül AC-t szerezni addig, akkor holnap bár inkább péntek délelött úgy néz ki, hogy első indítás...mozogni még nem fog...az marad jövő hétre... :)

Link to comment
Megosztás:

Ez valami tesztnap vagy már gyorsulás? És egyáltalán melyik társaságé.....mert ahogy látom nagyon megy a harc :)

A Dragracing.hu szervezője, a Kohári Zoli az OB-ban indulók részére biztosít egy tesztnapot...lehet menni, próbálgatni, gyakorolni...ők közben az időmérőt tesztelik...

Link to comment
Megosztás:

Na élek ám még...

Most értem haza...1000L csináljuk a Kadit, mert hajt az idő...

Belseje közel 90%-os állapotban van...ülést is befaragtuk, egyenlőre csak egyet...de meg van a másik is...csak az a teszt-dayra nem elsőrangú...

Megcsináltam ma a kinyomócsapágyat, és elhoztuk a hátsó hidat...megvettem a fék és benyacsöveket...már csak be kell húzni...

Ha sikerül AC-t szerezni addig, akkor holnap bár inkább péntek délelött úgy néz ki, hogy első indítás...mozogni még nem fog...az marad jövő hétre... :)

calibraclub.net fórumon árulnak AC-t, ha gyárira van szükséged és ha jól tudom opelzsoltnak is van egy :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.