Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pontosan így van ahogy mackosajt mondja... Csak nem akartam gurulni a verdával mivel csak az egyik oldalon voltak azok a nagy felnik... Nameg a kiállás sem volt egyszerű abból az udvarból.

Viszont annyira jó volt ez a próba hogy rájöjjek hogy előre mindenképpen ET30as felnit kell vennem, mert az ET15 az ennyire lóg ki elöl:

Hát ezért biztos szólna a rendőrbácsi,a hondámon nekem is ET25 volt kb csak 1,5-2cm lógott ki az ív alól nekem Folyton papoltak :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ezért biztos szólna a rendőrbácsi,a hondámon nekem is ET25 volt kb csak 1,5-2cm lógott ki az ív alól nekem Folyton papoltak :)

Ezen sem lóg ki sokkal több sztem. Csak nem néz ki jól. Nameg esőben fellőné az űrbe a sarat... Az oldalablakon sem látnék ki. :)

39317_1202295657.jpg

Ezen a képen talán jobban látszik.

Link to comment
Megosztás:

pontosan így van ahogy mackosajt mondja... Csak nem akartam gurulni a verdával mivel csak az egyik oldalon voltak azok a nagy felnik... Nameg a kiállás sem volt egyszerű abból az udvarból.

Viszont annyira jó volt ez a próba hogy rájöjjek hogy előre mindenképpen ET30as felnit kell vennem, mert az ET15 az ennyire lóg ki elöl:

És az ívekkel lasz vmi? mert igy nem igazan lehet használni :)

Link to comment
Megosztás:

emelés után mindig magasabban van a kocsi(mert a "kieresztett futómű" - nem repülő :) - a leengedéskor a gumik tapadásának köszönhetően némileg feszül). 5 méter hátra, 5 méter vissza, és már be is állt az alaphelyzetre. :lol:

Volt már párszor emelve az autóm (1 kerék, féloldal, teljes autó) de még soha nem láttam ilyen lowcost airride-ot :D Amikor leengeik mindig felveszi az ugrásra kész vadállat poziciót :) Utánna már nem süllyed az sehová (ellentétben a gazdájával :) )

Link to comment
Megosztás:

ha minden igaz a turós 5 ajtósok belseje a képen...

és egy kakukktojás is :)

http://www.forum-auto.com/uploads/200505/g...86__tghdj_d.jpg

http://www.forum-auto.com/uploads/200505/g...887505_kugl.jpg

Elméletileg 5 ajtós turbósok csak Dél-Afrikába készültek (meg az a pár amit átvittek GB-be).....de ott ugye jobbkormány van...a képen meg bal :)

Link to comment
Megosztás:

Akárhogy is nézzük semmi extra a kocsin... és akkor is 92 es autó... meg nekem nem is tetszik :)

amit ő most itt felsorolt ugysemfogják neki megfizetni ...

Na igen. Ezért nem lehet átalakított autót eladni olyan árban amit neked megérne... Persze jól néz ki, meg mutatós, de másnak nem olyan az ízlése és ezért neki nem számít akkora extrának pl a szélesítés és nem is akarja megfizetni. Sztem ez a srác is sokáig fogja árulni a verdát. Hacsak nem enged az árból. :)

Link to comment
Megosztás:

picit...

de ha minden jól megy akkor nemsokáig :)

lehet volt egy nyomtávszélesítő rajta valamikor...

vagy egy 9-es felni... kitudja...

ha ez a felni volt és ekkora lett a szélesítés hozzá akkor tényleg hülyeség...

mi van Lacee visszasírod a bőrt? :)
Link to comment
Megosztás:

Volt már párszor emelve az autóm (1 kerék, féloldal, teljes autó) de még soha nem láttam ilyen lowcost airride-ot :) Amikor leengeik mindig felveszi az ugrásra kész vadállat poziciót :) Utánna már nem süllyed az sehová (ellentétben a gazdájával :) )

A megoldás az lesz, ha te is szemből ilyen enyhe emelkedőre állsz, majd behúzott kézivel felemeled-leengeded,

és már kész is a lowcost airride :D

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Ezért nem lehet átalakított autót eladni olyan árban amit neked megérne... Persze jól néz ki, meg mutatós, de másnak nem olyan az ízlése és ezért neki nem számít akkora extrának pl a szélesítés és nem is akarja megfizetni. Sztem ez a srác is sokáig fogja árulni a verdát. Hacsak nem enged az árból. :)

Tavaly ennyiért turbós gsi-t lehetett venni :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy nemérdekel senkit sem de akkor is felírom, hogy vasárnap volt pontosan 1 éve hogy a Balázska cabriója, azaz a Boci átpártolt hozzánk és adásvételivel, műszaki és zöldkártya nélkül hoztuk el és mentünk ki a Lurdyhoz vele. Ezért vasárnap elmentünk autókázni vele, megkapta a nyári csimmáját újra és kivűl belűl ki lett puceválva. Mondjuk ezek amúgyis meg lettek volna csinálva de így extra bánásmódban részesült.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.