Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Párásodásnak lehet köze ahhoz, hogy X hónapja benyomva hagyott belső levegő keringető izével járok? :) Kikapcsoltam azóta minden szép és jó.

Ott van az uj pollenszűrő a kocsiban de ilyen időben a tököm sem fog az utcán szerelni :) :)

Hát ez über mega ROTFL! :D

Persze hogy párásodsz,ha belső keringetésen vagy! :lol:

Kb 1perc kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

Jolvan b+ csak k.urvára nincs kedvem ingben fagyott ujjakkal b.asztatni az autót miközben jegesmedvék krúzolnak mindenfelé a cigányok meg azt lesik mit tákol ez a hülyegyerek

:) :) :) :D

kész vagyok, kifeküdtem. :lol:

Megyek is aludni. (6 éjszakás műszak után ideje lenne pár órát normálisan, ágyban is aludnom, nem csak széken ülve, asztalra dőlve)

Link to comment
Megosztás:

Kb 1perc kicserélni.

Redinek szerintem azért lesz az 10 perc is.

Amúgy nekem nincs bent a pollenszűrő, mert hiába cserélem ki az első esőnél (vagy kocsimosásnál) olyan vizes lesz hogy nem látok ki a szélvédőn a párától.

Ezért megyek sokkal délebbre :)

Ha neadjisten visszajönnél hozz a múltkor linkelt ötcsavaros ötajtós "GSi-k" közül egyet! Az se baj ha fehér.

Link to comment
Megosztás:

Kellene kis help , ECU téren Szabványos csatik és melyik OBD EOBD OBDII stb Hozzájutottam kapcsolási rajzokhoz és dignosztikai progikhoz valamit olyan progikhoz ami olvassa és írja az ECU-t és mielőtt felpakolnám az oldalra jólenne tisztába lenni ezekkel hogy ne hülyeséget írjak :)

Mert a csatlakozót megépítem az nem problem , csak a többi :)

Ki tud nekem ebben segítséget adni??

Link to comment
Megosztás:

Kellene kis help , ECU téren Szabványos csatik és melyik OBD EOBD OBDII stb Hozzájutottam kapcsolási rajzokhoz és dignosztikai progikhoz valamit olyan progikhoz ami olvassa és írja az ECU-t és mielőtt felpakolnám az oldalra jólenne tisztába lenni ezekkel hogy ne hülyeséget írjak :)

Mert a csatlakozót megépítem az nem problem , csak a többi :)

Ki tud nekem ebben segítséget adni??

PetiGSI anno sokat foglalkozott chip írogatással...bár mostanában már nem annyira aktív :)

Link to comment
Megosztás:

pontosan így van ahogy mackosajt mondja... Csak nem akartam gurulni a verdával mivel csak az egyik oldalon voltak azok a nagy felnik... Nameg a kiállás sem volt egyszerű abból az udvarból.

Viszont annyira jó volt ez a próba hogy rájöjjek hogy előre mindenképpen ET30as felnit kell vennem, mert az ET15 az ennyire lóg ki elöl:

K_p_008_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez meg hátul:

K_p_007_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.