Xray Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Laci4 írta: Kár hogy nekem nem jön be.. :) (ajaj, ezért mit kapok) Jaja.. nem semmi hang... de azért egész jól fogta a kanyarokat.. :D igen repedtt hang,, a dob valóban likas volt....:) Kanyarokban nagyon jól viselkedett,,, jó futóműve volt,, de a guminak is köszönhető... Yoko-k voltak épp előtte vettem őket.. :)
Xray Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Srácok mit ér 4db ilyen feló + Gumi AEZV 16' Gumi:BFGoodrich Geforce 205/45 Mélység: ami hátul volt:8,5mm az elsők: 7,0mm gondolom azért ezzel szolidan 2 nyarat el lehet menni. Felni Gumi El szeretném adni vagy cserélni a gyári GSI felóra de nemakarom sem a vevőt becsapni sem magam Valahol láttam egy ilyet guminélkül ott simán a felóért 95000 volt kiírva de én sokalottam csak a felniért annyit!
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Tréler ügyben kérnék némi helpet... Keresnék vagy megvételre, vagy bérlős móka is tökéletes :) 1200 kg-s megengedett össztömeg, 800 kg alatt picivel lenne a szállított verda... (Azért kell az 1200 kg max, mert így még B-s jogsival húzhatom...és sajna csak az van...)
Xray Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Atommanó írta: Tréler ügyben kérnék némi helpet... Keresnék vagy megvételre, vagy bérlős móka is tökéletes :) 1200 kg-s megengedett össztömeg, 800 kg alatt picivel lenne a szállított verda... (Azért kell az 1200 kg max, mert így még B-s jogsival húzhatom...és sajna csak az van...) Ma megyek le egy kereskedő barimhoz esetleg megkérdezem ha nincs messze neked Paks
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Xray írta: Ma megyek le egy kereskedő barimhoz esetleg megkérdezem ha nincs messze neked Paks Bérelni messze lenne...de megvenni nem...ha óóócsóóóó... :) Köszi... :)
Xray Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Atommanó írta: Bérelni messze lenne...de megvenni nem...ha óóócsóóóó... :) Köszi... :) oké akkor úgykérdezem tőle :)
opel16v Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Atommanó írta: Tréler ügyben kérnék némi helpet... Keresnék vagy megvételre, vagy bérlős móka is tökéletes :) 1200 kg-s megengedett össztömeg, 800 kg alatt picivel lenne a szállított verda... (Azért kell az 1200 kg max, mert így még B-s jogsival húzhatom...és sajna csak az van...) Bérelni 0.00000001% esélyed van ilyet. Venni lehetne, és levizsgáztatni ennyire. 200-300 körül már néha látni kicsit rosszabb állapotút, amire rá kell költeni 20-30-at, és jó is, plusz vizsga. Nekem pl további gondot jelent a tárolása, ezért sem veszek sajátot. Nemtom ezzel te hogy állsz. :)
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 opel16v írta: Bérelni 0.00000001% esélyed van ilyet. Venni lehetne, és levizsgáztatni ennyire. 200-300 körül már néha látni kicsit rosszabb állapotút, amire rá kell költeni 20-30-at, és jó is, plusz vizsga. Nekem pl további gondot jelent a tárolása, ezért sem veszek sajátot. Nemtom ezzel te hogy állsz. :) Tárolás megoldható lenne, Dettiéknél Szigethalom...valszeg a verda is ott fog állni...így tök 8, hogy alatta lesz e még egy tréler vagy sem...de egyenlőre természetesen én is a bérlés felé húzok... Max bérlek 1.5 t-set már van 4000ért 24 órára elég sok helyen...aztán vagy megbüntetnek vagy nem...
redline Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Atommanó írta: Tárolás megoldható lenne, Dettiéknél Szigethalom...valszeg a verda is ott fog állni... Egy üveg whiskey-be fogadok, hogy nem bírod megállni, hogy csak pályaautónak használod :)
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 redline írta: Egy üveg whiskey-be fogadok, hogy nem bírod megállni, hogy csak pályaautónak használod :) :) :D :lol: Persze, azért tervezek kivételeket... :lol: :lol: :D De pl Nyíregyházára nem mennék le vele szívesen... :)
redline Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Tegnap PetiGSI (vagy PetiHGT vagy whatever :) ) beletette a bogarat a fülembe...most hogy elméletileg a hidrotőkéknek nem kellene, hogy legyen hangjuk elképzelhető, hogy az injektorok hangját hallom?? Tud annak egyáltalán hallható hangja lenni? Mennyi lehet a csere? :)
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Találtam egy ilyet...klikk-katt... Itt van mociszállító, de teliplatós... :) Hátha ráfér a verda... :) 2,6m x 1,6m Össtömeg 1000kg max szállíítható 800kg
warwolf Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 redline írta: Tegnap PetiGSI (vagy PetiHGT vagy whatever :) ) beletette a bogarat a fülembe...most hogy elméletileg a hidrotőkéknek nem kellene, hogy legyen hangjuk elképzelhető, hogy az injektorok hangját hallom?? Tud annak egyáltalán hallható hangja lenni? Mennyi lehet a csere? :) Tudnak hangoskodni, de annyira nem vadul mint a tőke.A injektorszelep inkább cicereg.A tőke pedig elég határozott finoman, később durván kopogó hangot ad ki.
redline Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 warwolf írta: A injektorszelep inkább cicereg. Na ilyesmi hangja van....
Lanti Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 redline írta: Na ilyesmi hangja van.... nah látom ebböl is bontás lesz :) :) :)
redline Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Lanti írta: nah látom ebböl is bontás lesz :D :) :) megjöttek az xe hiénák :)
mélykék76 Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Lanti írta: nah látom ebböl is bontás lesz :lol: :D :) Én inkább a rituális égetésre szavaznék :) :)
Tom Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 redline írta: Na ilyesmi hangja van.... Gyorsan ki lehet cserélni és meghallgatni, hogy tényleg az-e a gond. Emiatt kár újat venni. Vagy elvinni egy ultrahangos tisztításra (1000huf/darab). Új verzióban szerintem olyan 20-25e forint lenne a 4 darab.
Tom Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 mélykék76 írta: Én inkább a rituális égetésre szavaznék :) :) Elcseréli egy 87'es 3ból összerakott, rohadó Hondára és boldog lesz. :) :D
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Tom írta: Elcseréli egy 87'es 3ból összerakott, rohadó Hondára és boldog lesz. :) :) Bitang nagy világítós hátsószárnnyal... :)
redline Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Tom írta: Elcseréli egy 87'es 3ból összerakott, rohadó Hondára és boldog lesz. :) :D Inkább mozogva rohadjon el mint a Vácin parkolva mint a te tepsid :) Akármikor megyek mindig ott látom.....mikor volt beindítva utoljára? :)
Demó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Hallhatod az injektorokat is. Mondjuk ez teljesen normális szerintem. Ha viszont már cserélnéd őket, akkor szerezz bele kékeket egy DIS-es XE-ből. Kicsit nagyobbak és négysugarasak, tehát szebben porlaszt. Nekem is azok voltak a Corsában. Utána egy pucolás féktisztítóval és mehet is vissza. Mondjuk nem hiszem, hogy sokkal halkabb lenne. :)
Atommanó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 redline írta: Inkább mozogva rohadjon el mint a Vácin parkolva mint a te tepsid :) Akármikor megyek mindig ott látom.....mikor volt beindítva utoljára? :) Tom olyankor jár ki vele büntetni, amikor Te már alszol...lehet fél, hogy összetalálkozik a neoluxfehércsapásmérőbrutálhűdemeggyel... :)
Demó Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 Tom írta: Gyorsan ki lehet cserélni és meghallgatni, hogy tényleg az-e a gond. Emiatt kár újat venni. Vagy elvinni egy ultrahangos tisztításra (1000huf/darab). Új verzióban szerintem olyan 20-25e forint lenne a 4 darab. Hát, ha a gyári Bosch 470-esek kerülnek 120 euró körül újonnan, nem tudom igazán elképzelni hogy a kis XE injektorok annyiba kerüljenek.....bár ki tudja.... :)
Tom Elküldve Február1, 2008 Elküldve Február1, 2008 redline írta: Inkább mozogva rohadjon el mint a Vácin parkolva mint a te tepsid :) Akármikor megyek mindig ott látom.....mikor volt beindítva utoljára? :) Tegnap. :) Gyanítom egy hét alatt többet megyek vele (gyorsabban (mondjuk ezzel nem mondtam nagyot...:D)), mint Te fél év alatt...:lol:
Recommended Posts