Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kár hogy nekem nem jön be.. :) (ajaj, ezért mit kapok)

Jaja.. nem semmi hang... de azért egész jól fogta a kanyarokat.. :D

igen repedtt hang,, a dob valóban likas volt....:)

Kanyarokban nagyon jól viselkedett,,, jó futóműve volt,, de a guminak is köszönhető... Yoko-k voltak épp előtte vettem őket.. :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok mit ér 4db ilyen feló + Gumi

AEZV 16' Gumi:BFGoodrich Geforce 205/45

Mélység: ami hátul volt:8,5mm az elsők: 7,0mm gondolom azért ezzel szolidan 2 nyarat el lehet menni.

Felni

Gumi

El szeretném adni vagy cserélni a gyári GSI felóra de nemakarom sem a vevőt becsapni sem magam

Valahol láttam egy ilyet guminélkül ott simán a felóért 95000 volt kiírva de én sokalottam csak a felniért annyit!

Link to comment
Megosztás:

Tréler ügyben kérnék némi helpet...

Keresnék vagy megvételre, vagy bérlős móka is tökéletes :)

1200 kg-s megengedett össztömeg, 800 kg alatt picivel lenne a szállított verda...

(Azért kell az 1200 kg max, mert így még B-s jogsival húzhatom...és sajna csak az van...)

Ma megyek le egy kereskedő barimhoz esetleg megkérdezem ha nincs messze neked Paks

Link to comment
Megosztás:

Tréler ügyben kérnék némi helpet...

Keresnék vagy megvételre, vagy bérlős móka is tökéletes :)

1200 kg-s megengedett össztömeg, 800 kg alatt picivel lenne a szállított verda...

(Azért kell az 1200 kg max, mert így még B-s jogsival húzhatom...és sajna csak az van...)

Bérelni 0.00000001% esélyed van ilyet.

Venni lehetne, és levizsgáztatni ennyire.

200-300 körül már néha látni kicsit rosszabb állapotút, amire rá kell költeni 20-30-at, és jó

is, plusz vizsga. Nekem pl további gondot jelent a tárolása, ezért sem veszek sajátot.

Nemtom ezzel te hogy állsz. :)

Link to comment
Megosztás:

Bérelni 0.00000001% esélyed van ilyet.

Venni lehetne, és levizsgáztatni ennyire.

200-300 körül már néha látni kicsit rosszabb állapotút, amire rá kell költeni 20-30-at, és jó

is, plusz vizsga. Nekem pl további gondot jelent a tárolása, ezért sem veszek sajátot.

Nemtom ezzel te hogy állsz. :)

Tárolás megoldható lenne, Dettiéknél Szigethalom...valszeg a verda is ott fog állni...így tök 8, hogy alatta lesz e még egy tréler vagy sem...de egyenlőre természetesen én is a bérlés felé húzok...

Max bérlek 1.5 t-set már van 4000ért 24 órára elég sok helyen...aztán vagy megbüntetnek vagy nem...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap PetiGSI (vagy PetiHGT vagy whatever :) ) beletette a bogarat a fülembe...most hogy elméletileg a hidrotőkéknek nem kellene, hogy legyen hangjuk elképzelhető, hogy az injektorok hangját hallom?? Tud annak egyáltalán hallható hangja lenni? Mennyi lehet a csere? :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap PetiGSI (vagy PetiHGT vagy whatever :) ) beletette a bogarat a fülembe...most hogy elméletileg a hidrotőkéknek nem kellene, hogy legyen hangjuk elképzelhető, hogy az injektorok hangját hallom?? Tud annak egyáltalán hallható hangja lenni? Mennyi lehet a csere? :)

Tudnak hangoskodni, de annyira nem vadul mint a tőke.A injektorszelep inkább cicereg.A tőke pedig elég határozott finoman, később durván kopogó hangot ad ki.

Link to comment
Megosztás:

Na ilyesmi hangja van....

Gyorsan ki lehet cserélni és meghallgatni, hogy tényleg az-e a gond. Emiatt kár újat venni. Vagy elvinni egy ultrahangos tisztításra (1000huf/darab).

Új verzióban szerintem olyan 20-25e forint lenne a 4 darab.

Link to comment
Megosztás:

Hallhatod az injektorokat is.

Mondjuk ez teljesen normális szerintem.

Ha viszont már cserélnéd őket, akkor szerezz bele kékeket egy DIS-es XE-ből.

Kicsit nagyobbak és négysugarasak, tehát szebben porlaszt. Nekem is azok voltak a Corsában.

Utána egy pucolás féktisztítóval és mehet is vissza. Mondjuk nem hiszem, hogy sokkal halkabb lenne. :)

Link to comment
Megosztás:

Inkább mozogva rohadjon el mint a Vácin parkolva mint a te tepsid :)

Akármikor megyek mindig ott látom.....mikor volt beindítva utoljára? :)

Tom olyankor jár ki vele büntetni, amikor Te már alszol...lehet fél, hogy összetalálkozik a neoluxfehércsapásmérőbrutálhűdemeggyel... :)

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan ki lehet cserélni és meghallgatni, hogy tényleg az-e a gond. Emiatt kár újat venni. Vagy elvinni egy ultrahangos tisztításra (1000huf/darab).

Új verzióban szerintem olyan 20-25e forint lenne a 4 darab.

Hát, ha a gyári Bosch 470-esek kerülnek 120 euró körül újonnan, nem tudom igazán elképzelni hogy a kis XE injektorok annyiba kerüljenek.....bár ki tudja.... :)

Link to comment
Megosztás:

Inkább mozogva rohadjon el mint a Vácin parkolva mint a te tepsid :)

Akármikor megyek mindig ott látom.....mikor volt beindítva utoljára? :)

Tegnap. :)

Gyanítom egy hét alatt többet megyek vele (gyorsabban (mondjuk ezzel nem mondtam nagyot...:D)), mint Te fél év alatt...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.