Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Asszem ha nem zavarok akkor én is gamingolnék majd. Persze azt nem tudom mikor vagytok fent. Én elméletileg pénteken meg vasárnap érek rá mert szombaton Dinyvel vagy bontunk vagy építünk. Pénteken viszont valoszíü ti nem lesztek mert akkor meg hajogyáriztok mi?

Miért zavarnál????Püben elküldöm az adatokat :)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem, hogy mit akarsz egy tükörlappal csinálni :)

Nekem ugyan nem kell, tükrökből asszem túlkinálat van :)

A régi astra tükör lapja jó a Kadett tükörbe.

A jobboldalra már szereztem fűthető tükörlapot és szeretnék a baloldalra is egyet,hogy be lehessen végre kötni.

A jobbos ház onnan maradt,hogy átraktam a tükörlapot .

Érted?

Anno balost vettem de jobbost küldtek.

Link to comment
Megosztás:

A régi astra tükör lapja jó a Kadett tükörbe.

A jobboldalra már szereztem fűthető tükörlapot és szeretnék a baloldalra is egyet,hogy be lehessen végre kötni.

A jobbos ház onnan maradt,hogy átraktam a tükörlapot .

Érted?

Anno balost vettem de jobbost küldtek.

Áhááám háááááám.

Na majd azért lefotózom.

Link to comment
Megosztás:

Miért zavarnál????Püben elküldöm az adatokat :)

Lehet én is beszállnék.. még sose nyomtam neten vagy hálóban :)

Már töltöm is a gamét.. remélem megy majd.. mert pl a MOHA Airbone-ből sajnos csak a "biztonsági másolatom" találtam meg, és az pl a hivatalos EA szerveren nem megy.. már reggelt serial :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet én is beszállnék.. még sose nyomtam neten vagy hálóban :)

Már töltöm is a gamét.. remélem megy majd.. mert pl a MOHA Airbone-ből sajnos csak a "biztonsági másolatom" találtam meg, és az pl a hivatalos EA szerveren nem megy.. már reggelt serial :)

Majd az 1.3 as patchet is szedd le mert kell hozzá :lol: Tegnap csihipuhiztunk egy kicsit :) Jó buli az biztos :D

1.3 Ptach inenn le is tudod szedni.

Link to comment
Megosztás:

Majd az 1.3 as patchet is szedd le mert kell hozzá :lol: Tegnap csihipuhiztunk egy kicsit :) Jó buli az biztos :)

Valami ilyesmi is gyün már le.. még 3 perc :D maga a játék még kicsit több.. mert DC-n jön.. igaz, helyet is kellene neki csinálnom :lol: Na de ez kezd OFF lenni.. GSi GSi.. ON :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet én is beszállnék.. még sose nyomtam neten vagy hálóban :)

Már töltöm is a gamét.. remélem megy majd.. mert pl a MOHA Airbone-ből sajnos csak a "biztonsági másolatom" találtam meg, és az pl a hivatalos EA szerveren nem megy.. már reggelt serial :)

Elküldöm neked is a kódot meg leírom mi is kell hozzá pontosan :)

Link to comment
Megosztás:

Valami ilyesmi is gyün már le.. még 3 perc :lol: maga a játék még kicsit több.. mert DC-n jön.. igaz, helyet is kellene neki csinálnom :lol: Na de ez kezd OFF lenni.. GSi GSi.. ON :)

Sose off....A szerver neve is meglepő modon GSi Club Hungary lett :D :) :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.