Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mindenki hallotta? mindenki hallotta? :) :)

Ez eddig se volt kérdés,csak nekem nagyon nem tetszik hogy a lámpa és a maszk karcos a morcosítás miatt.A géptető kinyitásról meg a rozsdáról nem is beszélve :lol: :D

hat sajna Coupe igazam lett ha nem is teljesen...

azért szerintem nem vészes a dolog. jól fog az kinézni :lol:

ABS müanyag,szóval nem üvegszál...Ez azért jó hír.Közben beszéltem sonique-kal és van ötletünk miért áll ell az egyik oldalon.Sajna az eredetit is alakítani kell :) .Le kell vágni az alsó peremet,mert a gsi lököstől nem fér oda rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy szarul áll,de természetesen alakítani kell rajta....Nem hiszem el hogy egy mértetpontos cucc nem megy fel arra rendesen amire legyártották.

Nekem is hasonló gond volt a méretpontos első lökössel. Szét kellett vágni, és újra összerakni, mert

ezt valami XXXXL omegához méretezték :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyit ér egyben a roncsom? Sajnos mégis elkell adjam, de nagyon jó lenne egyben. Motor váltó jó, a gumik újak, egy van leeresztve, annak nem tudom mi a baja, de 500Km sem mentek, féktárcsák fékbetétek újak, és minden mozgó alkatrész jó állapotban volt benne..

http://www.hwt.hu/gallery_video/albums/use...02/DSC00006.JPG

Nincs meg a balos tükörlapod véletlenül? :)

Jaa és fűthető?

Érdekelne. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam a CS-n...Komoly hogy van aki a szánalmas párbajt megbundázza..... :) :) :D

"CSALÁSON KAPTUNK BENNETEKET!!!

és ez a lényeg. Csaltatok! Oly módon zsíroztátok a usereket, aminek semmi köze nem volt az autó szeretetéhez. Visszaéltetek a felhasználók bizalmával. Azzal hogy egy program segítségével zsíroztatok naponta. Erre zsírzott vissza mindenki. Egy csalás eredménye!

Ezzel átvertétek ezeket a felhasználókat, mert nem nektek kellene megköszönniük, hanem a programnak, ami zsírozta őket.

Akik csalás eredményeképp zsíroztak vissza, és eddíg őket egy program zsírozta, és nem melcsi80 vagy jns felhasználó: "(nem másolom ide a kb 1000 felhasználó nevét)

melcsi80 és jns párbajait érvénytelenítettük, mivel nap mint nap egy automatizált script segítségével zsíroztak végig több ezer felhasználót, ezáltal nem csak az aréna szabályokat - mindannyiatokat becsapva, és ezáltal irreális előnyre szert téve - de az oldal rendeltetésszerű használatának szabályait is megszegték.

Mivel tevékenységüket többszöri felszólításunk ellenére sem fejezték be (sőt, még nekik állt feljebb), mindezek tetejében ezen az oldalon valótlan, az üzemeltetőket, és más felhasználókat rágalmazó állításokat jelenítettek meg ("a moderátorok manipulálták az arénát" stb), a fenti felhasználóktól végleges búcsút vettünk.

A szándékos értetlenkedéssel, hangulatkeltéssel, valamint a paraszt viselkedéssel nem tudunk mit kezdeni.

A továbiakban megkérünk mindenkit, ne is próbálkozzon hasonlóval, mert ugyanígy fogjuk szankcionálni. Fogja fel végre mindenki, az oldal lényege nem az aréna! Aki pedig ezt ennyire véresen komolyan képes venni, valóban jobb, ha keres egy másik játszóteret magának.

köszönjük.

Carstyling.hu

Sose hittem volna hogy ilyen létezik :)

Link to comment
Megosztás:

Mi ez egyébként? Nem vagyok képben.

Az a lényeg hogy a fent lévő autókat kinézet szerint versenyeztetik...A felhasználók szavazatai alapján.De úgye nem a kinézet számít hanem az hogy kinek van több ismerőse....Ők azt csinálták hogy pontozták a felhasználokat akik illendőségből vissza pontoztak és rájuk szavaztak az arénában.....

Link to comment
Megosztás:

hahahhahahahhahahhahahahhahhahahahahahhahahahhahahah háááááát ez kéééééééésssszz :) :) :) :D :lol: :lol:

most komolyan ennyire életbevágóan fontos valakiknek, hogy mások cseppet sem komolyan gondolt "zsírozását" viszonozzák vagy, hogy nyerjenek egy arénának nevezett népszerűségi (kinek van több ismerőse) versenyben, hogy képes akár egy leheletnyi erőforrást is fordítani erre?

hátezkészhátezkészhátezkészhátezkészhátezkész......ROTFL a földön fetrengek :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

valaki lőjjön le nem bírom tovább a röhögést.....ez a karsztajlingos "csalás" mindent űberel.....lehet benne lesz a fókuszban is :) :) :) :D

coupe, honnan van? linket lécci, mert nem láttam a főoldalon...de lehet, hogy csak nem látok a könnyektől :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg hogy a fent lévő autókat kinézet szerint versenyeztetik...A felhasználók szavazatai alapján.De úgye nem a kinézet számít hanem az hogy kinek van több ismerőse....Ők azt csinálták hogy pontozták a felhasználokat akik illendőségből vissza pontoztak és rájuk szavaztak az arénában.....

Hát ez tényleg nevetséges. Úristen mi lesz, ha nem az enyém tetszik mindenkinek, nem én leszek a "jani"... :)

Úgy látom ma Caravan nap van, de nekem is bejönnek, úgyhogy toljátok csak! :)

Link to comment
Megosztás:

karsztajlingos kommunikáció:

"A szándékos értetlenkedéssel, hangulatkeltéssel, valamint a paraszt viselkedéssel nem tudunk mit kezdeni. "

ejha ez igen.....a szinvonal az megvan az oldal üzemeltetői részéröl is..... :)

Az úriember az a vadálat aki egy bizonyos ideig tud várni... :) Fogfehér villogtatás :D

Minden oldalon tudatják álltalában hogy ki a BOSS és ezt néha nem épp a legszebb módon de ezzel csak az a baj hogy a kiírást nem csak az olvassa akiknek szól,, hanem mások is. Gondolom ők is levonnak pár dolgot a látotakból és az oldal népszerűsége is nől ezzel :) minuszba!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.