Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bár mondjuk ha valakinek már mondjuk egy V8as Chevi áll a garázsban gondolom nem azon görcsöl hogy emelkedett 1Ft-al a benzin literje. :)

Na igen és Az amicsiknak áll feljebb merthogy 1 gallon benzin elérte a 200ft árat mit csinálnának ezek nálunk mikor itt a kevesbb is többe kerül :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyit ér egyben a roncsom? Sajnos mégis elkell adjam, de nagyon jó lenne egyben. Motor váltó jó, a gumik újak, egy van leeresztve, annak nem tudom mi a baja, de 500Km sem mentek, féktárcsák fékbetétek újak, és minden mozgó alkatrész jó állapotban volt benne..

http://www.hwt.hu/gallery_video/albums/use...02/DSC00006.JPG

Hú ne mán,,, szegény,,, én javasolnám. hogy bontsd szét amenyiben lehetőséged van rá sztem többet kapsz érte mnt egyben... De ez sajátvélemény..

Link to comment
Megosztás:

Megjött a maszk...Jobbra számítottam :)

Tudom hogy szarul áll,de természetesen alakítani kell rajta....Nem hiszem el hogy egy mértetpontos cucc nem megy fel arra rendesen amire legyártották.

Sztem nagyon jóláll rajta ugyanis nekem is ilyen van fent és nekem kimondottan tetszik ez a maszk :) :)

elol.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sztem nagyon jóláll rajta ugyanis nekem is ilyen van fent és nekem kimondottan tetszik ez a maszk :) :)

Nekem is tetszik azért vettem meg.....Csak Én úgy gondoltam hogy nem kell egyből 2 pöcköt letörnöm és a maszkot szétvágnom ahoz hogy szépen álljon :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik azért vettem meg.....Csak Én úgy gondoltam hogy nem kell egyből 2 pöcköt letörnöm és a maszkot szétvágnom ahoz hogy szépen álljon :) :)

És nemcsak a tiéd nem pontos enyém sem az a lámpa széleinél eláll kicsit és azon gondolkodttam hogy mivel ragasszam oda vagy hogy rögzítsem! a többi nekem stimmelt!

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez a masz sosem tetszett igazán. Olyan béna, hogy a mocitető meg közte közép felé haladva nő a rés.

És ez nem egyedi probléma. :)

Coupe!

Mennyiért adnak erdetit(ha jól emléxem, ez nem az), és ez mennyibe lesz az alakítással?

(tudom, gonosz kérdés, csak a kíváncsiság hajt)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez a masz sosem tetszett igazán. Olyan béna, hogy a mocitető meg közte közép felé haladva nő a rés.

És ez nem egyedi probléma. :)

Ebben igazad van de nekem még nemmondtad felsem tűnt.... De ettől független még mindíg tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Mennyiért adnak erdetit(ha jól emléxem, ez nem az), és ez mennyibe lesz az alakítással?

(tudom, gonosz kérdés, csak a kíváncsiság hajt)

13e volt ez....Itthon az eredeti 30felett van.Ebayn szokott lenni 90-100euroért.Az átalakítás nem fog semmibe kerülni,mert én megcsinálom.....

Nekem is jobban tetszika morcosítás,de annak több a hátránya mint az elönye.

Link to comment
Megosztás:

Különben az eredeti se passzolna jobban szerintem.

Sőt, ha a gyári Opel maszkok nem mennem már fel alakítás nélkül, akkor ezeknél mire várunk?

Naigen, én is most visszaraktam a gyári maszkot ami volt a kocsin és kábelkötegelő kellett hozzá hogy normálisan álljon a verdán. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyit ér egyben a roncsom? Sajnos mégis elkell adjam, de nagyon jó lenne egyben. Motor váltó jó, a gumik újak, egy van leeresztve, annak nem tudom mi a baja, de 500Km sem mentek, féktárcsák fékbetétek újak, és minden mozgó alkatrész jó állapotban volt benne..

http://www.hwt.hu/gallery_video/albums/use...02/DSC00006.JPG

Megnéztem hasznaltauto első 2 oldalát.....b+ mintha egy autóbontó listáját nézegetném...a trágya állapot dícséret azoknak az autóknak :)

Viszont mind lábon áll, mind gurul...és 500 van odaírva amiből tuti fognak engedni......ugyhogy Csabi sokat nem tudsz érte kérni....emlékszem tavaly volt fenn olyan gsi ami hasonlóan volt törve mint a tiéd és 88e volt kírva :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.