Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

No. én szombaton 11-re megyek megnézni azt a GSI-t amelyiket írtam egy két oldallal ezelőtt. Egy csepeli kereskedésben van. Velem tart valamelyik guru, hogy lecsekkolja ? Én nagyon hálás lennék minden szakértő véleményért. Állítólag nem rozsdásodik sehol az autó, ez több mint gyanús, tartok tőle, hogy elködölgették a rozsdafoltokat, aztán fél év múlva felpúposodik a fél kasztni.

Link to comment
Megosztás:

visszaolvastam amit írtál

ha még a próbautat sem engedik egyetelen szóval se kötözködj! röhög ki a fickót és hagyd a 'csába :)

azt nemtudom írták e hogy figyelj arra hogy megtorpan e gyorsításnál!

viszont keveset írtál (vagy csak én nem találom) hogy ez milyen gsi is lenne! jaa és ne lepődj meg ha nem mindenhol egyforma a szine :) a gsi-k fogyóeszközök sztem igen-igen kevés töretlen fut belőlük

Link to comment
Megosztás:

Mondta a kereskedő is, hogy volt törve, azt mondta, hogy ez nem látszik az autón. Meglátjuk. Közben felhívtam, el lehet vinni próbaútra, opel szervízbe, ha gondolom felhívhatjuk az előző tulajt is, szóval korrektnek tűnik a dolog. Mondjuk én is olyanokat kérdeztem tőle amiből láthatta, hogy nem fogja tudni rámsózni az autót ha az nem okés.

Hol csinálnak teljes bevizsgálást olcsóért ? Van valami jó szerelőtők, vagy vigyem szakszervízbe ? Csepel környékén kéne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy gond volt az autóval . jobb hátsó sárvédő ív frankón ködölve volt de olyan jól,hogy nem is láttam semmi rohadást.Előző telet épp,hogy kibírta......most tavasszal ív csere. :) A másik gond hidrótőke. Bazi trükkössek voltak........víz hőfok jeladó (ami a műszerre megy) le volt húzva. Így nem tudtam,hogy mennyire hideg az autó. Megvettem és jött a meglepetés hideg indításnál. :D Amúgy az autóval nem volt gond.....kopp....kopp...kopp. A hidrótőke cserét vmikor tavasz felé tervezem :wink: Majd megkérek vkit,hogy az ebay-ről ócsón szerezzük be azt kész :wink: Mai fejjel már nem tudnának átvágni de már bizonyos alapszabályokhoz kötve vennék autót. (93-tól , DIS gyújtás és Cossi. hengerfejesset.) (Kolbenschmit kizárva !!!) És ha zsír akkor F18+ váltó :)

Link to comment
Megosztás:

....KB ha a blokk jobb oldalán van egy icike lik haa szemből nézed (ezta fortély Pistától tanultam anno) :wink:....

Majdnem :) Figyi én azt mondtam, hogy a Cosworth/Coscast van csavarmenethez hasonló valami és egy "lépcső" :wink:

Volt valahol egy angol oldal, ahol volt kép, de nem lelem :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.