Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ismerős szitu.

vasárnap ért véget a délelőttös műszakom. ma meg már éjjelre fogok menni.

Valahogy a délelőttöt utálom.

Egyetértek a délelőttös műszakkal kapcsolatos állásfoglalásoddal :) Hála Májustól 12 ben leszünk és így lessz 3 nap meló 3 nap pihi 4 periódus és 2 nap meló 4 nap pihi! Ez volt eddíg a legjobb. egyébként én pénteken kezdem az éjszakát de még mindíg jobb mint a délelőtt! :)

Link to comment
Megosztás:

Üzemanyagcellás :D

Na de komolyan, mitől lehet ez? :)

Álló motornál, lehúzott saruval, úgy, hogy elötte két percig már járt a motor álló AC-val még volt nyomás a rendszeren.

Elöl még spriccelt a benzin a leömlőig. :)

De nem csak röviden, ha 1 percig nyomtam a szelepet, akkor egy percig ugyanolyan nyomással spriccelt... :)

Link to comment
Megosztás:

Elküldtem egy villamosságishoz, mert úgy át voltak kötözgélve rajta a dolgok, hogy nem tudtam semmit rendesen ellenőrizni. Valami lopásgátló volt benne és eleve csak helyzetjelzön indult, de akkor kapásból pörgött az AC.

De akkor is ment a szivattyú, amikor kihúztam a relét. :) Tehát tényleg teljesen abszurd dolgok, semmi nem úgy működött, ahogy kellett volna.

Tegnap már hívott is, hogy volt villamosságisnál, minden vissza lett kötve gyárira, mikor jöhet. :)

vszeg ezzel a hackeléssel az AC relét akarták kijátszani hogy direktbe menjen az AC pumpa, asszem ha a bizti táblán a bal alsó és felette levő biztit összekötöt akkor világítás ráadásakor működik az AC :)

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, hogy Anti miatt, csak neki férne el az 1.2 es fékek miatt... :) :)

Jahogy csak gyursulásra építi a gépet? A pálya végén meg majd megáll valahol? :)

Vagy fog egy lepedőt, nágy sarkánál összeköti aztán kihajítja az ablakon ha vége a futamnak... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jahogy csak gyursulásra építi a gépet? A pálya végén meg majd megáll valahol? :D

Vagy fog egy lepedőt, nágy sarkánál összeköti aztán kihajítja az ablakon ha vége a futamnak... :lol: :lol:

lehet, hogy az 1.2 es fék túlzás volt... lehet az se lesz... bár egyenlőre a tologatáshoz nem is kell .....

(kár h nincs itt) :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

lehet, hogy az 1.2 es fék túlzás volt... lehet az se lesz... bár egyenlőre a tologatáshoz nem is kell .....

(kár h nincs itt) :) :) :)

Jah tologatáshoz egy féltégla is megteszi fék gyanánt. :lol: Márha nem alacsony költségvetésű autóépítő és csak faéket használ. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.