Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Látod az FK lámpa 40e forintba kerül :huh:

Azért érdekes hogy kb 1 évvel ezelött az FK lényegesen drágább volt,most meg olcsóbb :lol:

Ezt má egyszer megtárgyaltuk. Nekem az FK lámpa nem volt szimpi. Ez volt az és még nem bántam meg hogy megvettem. Látok vele, szép és eddig nem párásodott. :)

Link to comment
Megosztás:

1 kérdés a sonár tipusuba mért nem javasolják vagy jó a xenon?

Gondolom azért mert nem lehet állíthatóra alakítani. Elméletileg törvény az hogyha Xenon van a kocsidban akkor a lámpát tudd belülről állítani. Szerintem azért írják rá hogy nem lehet bele Xenont rakni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom azért mert nem lehet állíthatóra alakítani. Elméletileg törvény az hogyha Xenon van a kocsidban akkor a lámpát tudd belülről állítani. Szerintem azért írják rá hogy nem lehet bele Xenont rakni. :huh:

A Sonart is lehet állítani.Asszem Antiék kísérleteztek vele, és v.mi baróra nem fért el.Az FK-nál pedig igen....

Link to comment
Megosztás:

A Sonart is lehet állítani.Asszem Antiék kísérleteztek vele, és v.mi baróra nem fért el.Az FK-nál pedig igen....

Az FK-ra rámegy a gyári állítómotor. Legalábbis én így tudom. A Sonar-ra meg mindenki azt mondja hogyha megvetted a belülről állítás megszűnik létezni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.