Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://www.carstyling.hu/pic/buy/buy_58378.jpg

Húdeszépfelni... Kár hogy 5x100 :huh: :)

Ezt most intézem a hacer c vektra-jára...8,5x20et35.Nekem most ez a csúcs :lol:

33533250.jpg

akkor inkább kiárulnám... azért annál több pénz van benne h 300at érjen...

vagy ez a motor vagy egy másik de rendbe lesz téve rajta, kerül rá egy 16 os felni, semmi milliós... a belsejét nem most találtam ki hogy átszabatom ... egy éve ülök már a kész photoshoppos terveken... árajánlatom is van már a beslőre... magamnak építem az autót nem akarok több lóerőt sem igazán, egy szép fény kell neki és apróságot... nem túrók ;) :D ha a jóisten is úgy akarja és marad fix állásom akkor bódog ember leszek ezzel és nem fog hiányozni a fekete bőr belső...

Eladtad a bőrt Laci?Nem úgy volt hogy megkérdezel engem is ha vinnék?Bár biztos nyomós okod volt rá...de ettől függetlenül jól esett volna :)

Nagyon komoly :D

Link to comment
Megosztás:

Én a V2000-el kb. 100e km-t mentem 520-as Bosch Super4 gyertyákkal (nem egy garnitúrával) és soha semmi bajom nem volt velük. Bármikor nyugodtan merem ajánlani másnak is. :)

Valószínű a C20XE-hez tartozó trafó és DIS már alapvetően erősebb szikrateljesítményt nyújt. :)

De egy 1.4-1.6, alap 2.0 motorban csak hátrány a nagyobb pólusszám, ott nincs tartalék a gyújtórendszerben. :lol:

Profi megoldást már láttam 4 pólusú gyertyához, méghozzá a Burkus Egon féle nagypolszkiban,

ahol külön ahhoz tervezett DIS és kábelek voltak applikálva. Na az hozza ki ezeknek a gyetyáknak

az előnyét, egyébként meg nem jelent semmi pluszt! :huh:

2006_11850.jpg

Link to comment
Megosztás:

:)

Viszont most nézem hogy 5x100ról nem lehet 5x110re osztókört módosítani :D Akkor ezt a projectet le is fújhatom! :huh:

Azgáz... :lol:

Én egyre közelebb jutok ahhoz hogy vegyek Borbet T-ket. Nekem ez az álmom. Remélem össze is fog jönni. Bár ha marad ez a verdám, akkor egy telifányezést is közbe kell majd iktatnom a nagy futóműtuningnak. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.