Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

lesz itt még Kadett vs Detti harc akkor nem leszel ilyen nagyszájú :D :huh: ;)

Ezért is építem erősre a Kadit... :lol: :)

..meg addig még van 6 misis budget-em... :)

Ficcet félretéve...alapjaiban egész jól tűri...sött néha meg is kérdezi, hogy hogy alakul a verda... :D Mondjuk a második mondat után már látszik, hogy unja... ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezért is építem erősre a Kadit... :huh: :lol:

..meg addig még van 6 misis budget-em... :)

Ficcet félretéve...alapjaiban egész jól tűri...sött néha meg is kérdezi, hogy hogy alakul a verda... :) Mondjuk a második mondat után már látszik, hogy unja... :D ;) :D

fő a pozitív hozzá állás ;)

Link to comment
Megosztás:

nah viszont..

elmentem reggel a autós boltba aszonták 2-3-4 pólusú gyertya között nincs különbség..,ezt mondta a szerelőhaver is...

amikor meg megvettük akkor 2pólusú volt benne most is az van..

-a benzin nyomásom reggel indításkor 7bar volt :lol: mikor bemelegedett 4,8ra beállt :) és csak 3-ikban durrogott ma de h mé csak 3ikba azt nemtom :huh:

csak annyi a külömbség hogy 1 bar felette egy 2 polusu 0,8 as GAP al megáldott gyertya elvérzik és nem tudja meggyujta a benzint vagy csak egy részét ezért jön a puffogás ...

vagy az AC pumpa gyenge és terhelésen nem tud elég nyálat adni ...

2 polusu a gyari XE gyertya a LET -é egyébként 1 polusu

de ha nem akarsz bele rakni 4 vagy 3 polusut akkor vegyél egy F5DPOR bosch gyertyát és allitsd a hézagot 0,6 ra

Link to comment
Megosztás:

5 miliszekundum? :) Nagyon kraftos olajpumpád van neked! :D

Pont arról tárgyaltunk, miért nem jó a gyárilag kétpólusú gyertyához tervezett gyújtásrendszerbe 4 pólusú gyertyát rakni :huh:

ezt azért én meghallgatnám még1 persze csak a röviditett verziot ... :lol:

gyarilag 2 höz tervezett ez jo :)

ugyan az a LET és az XE

let 1 polus XE 2 !!!!

yahh ahoz tervezett ;)

Link to comment
Megosztás:

ezt azért én meghallgatnám még1 persze csak a röviditett verziot ... :huh:

Valamelyik Astra F (asszem motor) altopicban tárgyaltuk a témát.

Lényeg, hogy a többpólusú gyertyákhoz más gyújtásrendszer (trafó, kábel)

kell, ha azt akarod, hogy optimálisan működjön. Ha részleteket szeretnél,

nézd meg, a napokban volt a téma :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik Astra F (asszem motor) altopicban tárgyaltuk a témát.

Lényeg, hogy a többpólusú gyertyákhoz más gyújtásrendszer (trafó, kábel)

kell, ha azt akarod, hogy optimálisan működjön. Ha részleteket szeretnél,

nézd meg, a napokban volt a téma :huh:

hát ezt azért cafolnám a 4 es bosch fr56 amit amuha is hasznal évek ota és nem mas kábellel és nem mas trafoval

érdekes modon mindent begyujt amikor HF szar volt és ment bele a viz akkor is ment és nem olvadt el egy dugoja sem ..

miközben mas 2 polusu és egyéb okoságok be mondjak a csödöt ...

nem kell mindenféle technikai dolgokkal jönni ez ki van probálva ez muxik és JOL muxik ..

nekem is egy sima 1 polusu platina olvadt el

antinak egy 2 es ...

érdekes .....

szerkesztve: 00:27

Hát gabi megkerestem amit a gyertyárol irtal ...

de az az elektonikai susmus amit irtatok nem igen meggyözö

és nem hiszem hogy ez a gyujtogyertyáknál is alkazmazhato ...

a 4 polus biztosabb szikrat jelent nem pedig nagyobbat !!!!

jelentösége annyi hogy magas töltönyomásnál is biztos szikra legyen amit 1 vagy 2 polussal nem biztos el lehet érni ...

csak akkor ha platina vagy iridium ... de itt is a hézegnak sokkal kissebnek kell lennie ... mint az 1,1es gyari egy iridiumnal

egy alap szivo motornal lehet hogy semmi értelme mert sem nagy töltönyomas sem a tul magas hömérsékelt nem áll fenn ...

Link to comment
Megosztás:

És még egy bajom van... Sajnos a környékemen nincs 1 autószerelősem akire rámerném bízni a dolgot... :huh: Aki volt sajnos .... isten nyugosztalja.. pedíg nagyon jó keze volt a motorokhoz.

Attól függ, mit akarsz csinálni. :lol:

Én pl. nem lakok olyan messze Pakstól és szerintem már van némi tapasztalatom ezekkel a motorokkall. :)

De egy akármilyen szerelőhöz semmiképp ne vidd el, mert a legkevesebb "szakember" tud valamit kezdeni ezekkel a motorokkal.

Link to comment
Megosztás:

el küldöm neked mailben Anti... ha megmondod hova... nem akarom semmilyen nyilt szerverre felrakni nagyon dédelgetem a dolgot...és régóta is...

210 volt a maxom amugy mint irtam, 5500 körülig...

légzsák indítóm vajon mért lehet? a lufi amugy jeladóval nyit vagy lassulás érzékelővel? vagymifene?

Link to comment
Megosztás:

el küldöm neked mailben Anti... ha megmondod hova... nem akarom semmilyen nyilt szerverre felrakni nagyon dédelgetem a dolgot...és régóta is...

210 volt a maxom amugy mint irtam, 5500 körülig...

légzsák indítóm vajon mért lehet? a lufi amugy jeladóval nyit vagy lassulás érzékelővel? vagymifene?

cc: lantosl@gmail.com :huh:

Link to comment
Megosztás:

nekem is egy sima 1 polusu platina olvadt el

antinak egy 2 es ...

de az az elektonikai susmus amit irtatok nem igen meggyözö

és nem hiszem hogy ez a gyujtogyertyáknál is alkazmazhato ...

Te most a hőállóságáról beszélsz, ami teljesen független lehet a pólusszámtól :lol:

Lehet csak meg kéne találni a jó hőállóságot biztosító kétpólusú gyertyát? :huh:

Nem foglak most győzködni, ha megy rendesen a négypólus is, használd nyugodtan, én csak választ akartam

adni arra a sokszor felvetődő kérdésre, hogy miért nincsenek jó tapasztalatok az ilyen-olyan drága tuninggyertyákkal

az átlag astra userek körében. Hogy egy négypólusú gyertyával miért buffog meg szar az alapjárat, ilyesmik...

légzsák indítóm vajon mért lehet? a lufi amugy jeladóval nyit vagy lassulás érzékelővel? vagymifene?

van benne egy G kapcsoló, ha elér egy bizonyos G értéket, akkor indítja a lufit. valszeg volt benne lufi, ha ez a kapcsoló benne van.

Link to comment
Megosztás:

Nem foglak most győzködni, ha megy rendesen a négypólus is, használd nyugodtan, én csak választ akartam

adni arra a sokszor felvetődő kérdésre, hogy miért nincsenek jó tapasztalatok az ilyen-olyan drága tuninggyertyákkal

az átlag astra userek körében. Hogy egy négypólusú gyertyával miért buffog meg szar az alapjárat, ilyesmik...

Én a V2000-el kb. 100e km-t mentem 520-as Bosch Super4 gyertyákkal (nem egy garnitúrával) és soha semmi bajom nem volt velük. Bármikor nyugodtan merem ajánlani másnak is. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na Zoli sikerült ugyanarra a magaságra emelned a kávét mint amin a sárga állt :D ;)

de az 15"-al volt :)

ikább szólj Csabi barátodnak :D h szerezzen normális rugóösszehúzót, mer eccer azé aláraknék egy 60-75-ös rugót, ez meg aztán ellőné a toronycsapágyat ha szét csavarnánk :huh: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

de az 15"-al volt ;)

ikább szólj Csabi barátodnak :D h szerezzen normális rugóösszehúzót, mer eccer azé aláraknék egy 60-75-ös rugót, ez meg aztán ellőné a toronycsapágyat ha szét csavarnánk :huh: :lol: :)

Azért remélem látszik a az általuk használt szakszerü rugóösszehuzó kerítés darab! :) :D

rugo.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.