Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

40

ezek a dolgok nekem nem voltak karcsúak, sőt... megérte, amúgymeg soha senki nem fizette volna meg a bőrt, hiába volt 220e körül 94 -ben ...

ezeket amiket megcsináltunk tegnap az autómon senki nem csinálta volna meg 4e ft munkadíjért...

sem ablaktörlőmotort sem 6db relét sem dobbetétet, középkonzolt nem kaptam volna ennyiért, az elektromos tetőablakról nem is beszélve...a műszeres fényszóró állítás meg ugye szintén nem 1490Ft itt pösötön...(bár azt eladom ha valakit érdekel...) a benzin+matricámat is kifizette természetesen...

ha maradtam volna mára is akkor egy polírozás is szóba jött volna illetve szétszedtük volna a hengerfejet...ezt elnapoltuk.

sajna ez a bőr olyan volt mint a gsi-k ... többet ér mint amit kapsz érte...

amugy is más terveim voltak az autó belsejével ... bár ez még odébb van.

Link to comment
Megosztás:

asszem 350es vagy 360as piros

csak ovatosan avval a durrogassal .... ilyenkor van kopogásos égés és dugo olvadás

3bar korül hasznalva a pirosakat 1 baros turboval ...

1 bar és felette a benzinyomás 4-4,5 bar kell hogy legyen ..

ehez legalabb 3 vagy 4 polusu gyertya .... de ha épp most nem telik akkor 0,6 os GAP al

1 bar és felette 6 os vagy 5 ös höértékü gyertya .. "bosch féle höértéket nezve"

és ugye akkor még kérdés milyen chip is vanna benne

az injector nem olyan rossz saab turbokban volt régebben

de azért már nem mai darabok fel akadhatnak ..

Link to comment
Megosztás:

a logikát követve adok még neki benzin hátha nem csinálja :huh:

és ugye vissza utalva elözö irásomra

lehet gyertya is 1 barnal hiába adsz neki több nyálat

ha a gyertya nem képes azt begyujtani vagy a nagy GAP miatt vagy a rossz höérték miatt magas nyomason és magas hömérsékleten

sajna nem lessz szikra :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak ovatosan avval a durrogassal .... ilyenkor van kopogásos égés és dugo olvadás

3bar korül hasznalva a pirosakat 1 baros turboval ...

1 bar és felette a benzinyomás 4-4,5 bar kell hogy legyen ..

ehez legalabb 3 vagy 4 polusu gyertya .... de ha épp most nem telik akkor 0,6 os GAP al

1 bar és felette 6 os vagy 5 ös höértékü gyertya .. "bosch féle höértéket nezve"

és ugye akkor még kérdés milyen chip is vanna benne

az injector nem olyan rossz saab turbokban volt régebben

de azért már nem mai darabok fel akadhatnak ..

reggel akkor ezzel kezdek h megnézem mennyi és 4-4,5re belövöm,és mekk vele 1 kört..

ha csinálja még akkor gyertyázunk

asszem valami quesnel chip van benne faze 3as(lehet nem jót vagy jól írtam)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.