Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem meg mindjárt itt a főnököm..azt betekrem egy balossal... :huh: :lol:

én ezt már csak abból kifolyólag sem teszem, hogy nem a közvetlen főnököm tehet a bérezésünkről. Sőt, ő igazán eddig minden évben kitett magáért, ami a %-omat illeti.

A baj a tetőn van... tudod, fejétől bűzlik a hal.

Link to comment
Megosztás:

Netto 90 4 évvel ezelött is, meg most is...ha csak évi 10%-ot számolunk mint infláció (hiába beszélnek itt 6-7-ről ez valójában mindig több) a reálbérek nem nőnek...Ergo egy év múlva a 90 már csak 81, megint egy év már csak 73, ismét egy év és már csak 66, majd 60... Tehát fizuemelés helyett szépen elamortizálódik az emberek pénze...így valójában 4 évvel ezelött sokkal jobban keresett mint ma...sokkal-sokkal...

Na ez az amit fent nem látnak,vagy ha látják is sz@rnak rá és ez a baj.

Link to comment
Megosztás:

7végi sztori:

péntek: Antiék kiheréltek ismét :huh:

Szombat:

Leugrottam a balcsira pancsolni és ha már ott jártam, megszabultam egy két apróságtól...

A bőrt megörökölte a Hada Laci ...

amit kaptam:

- ködlámpáimat kiszedtük,kitisztítottuk,új égők bele,új vezetékelés hozájuk,új szigetelés

- angel eye ugy áll mint a 'szom, ki lett egy fém konzollal feszítve, be lett állítva ilyennel

- jobb oldali dobbetét ki lett cserélve

- középkonzol is új lett, végre nem tátong ott egy luk a hamutartónál

- a kárpitok a helyükön vannak az összes patenttal együtt

- kaptam egy majré vasat hátulra, el volt törve nekem

- el volt törve a napellenző tartó is, kaptam azt is újat(Dini köszi már nem kell :lol: )

- a belső visszapilantómat is beállítottuk feszesre

- a középkonzolnál, és a BC nél ki lettek cserélve az izzók, végre látok valamit belőle este is

- elektromos lett a tetőablakom, (gyári) örököltem Laci régi autójából

- működő hátsó ablaktörlő motort is kaptam

- illetve némi zöldhasú, egy gumi garnitúra kijön belőle...kb.

1980-7214.jpg

1980-7215.jpg

1980-7216.jpg

1980-7217.jpg

1980-7218.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem...nem mondom, hogy sikerült...persze, hogy nem...és néha bosszantó is tud lenni...

De nem szabad elfelejteni, hogy a másik oldalon is ember áll/ül...

A szakmámban én is többszörösen alul vagyok fizetve, ettől még odateszem magam, és csinálom ahogy tőlem telik.

Ezt várnám el azoktól is, akikkel szembe kerülök pl egy hivatalban. Én erről beszélek.

A kevés fizetés még nem jogosít fel senkit arra, hogy tirpák legyen, vagy ne végezze a dolgát.

Ott a postás haverod, aki felteszem a kis pénz mellett is lelkiismeretesen teszi a dolgát, mert úgy érzi,

így helyes. Kérdezd meg, ő is mit szól arra a kolegájára, aki a kis pénzre hivatkozva leszarja a dolgát,

és ha valamelyik postaládában pár marketinganyag van, és küzdenie kéne a levél behelyezésével,

inkább a földre dobja a levelet... :huh:

Gondolj Gabi csak a kunmadarasi projektre...hát qrva szarul sült el, mégsem ugatott be senki, hogy baszod erre vered a nyálad??? Vagy hogy jó kis zászlóval indulós-leintős időmérőt csináltál...

Mindennek megvan a maga oka...adott esetben nem is az tehet róla akivel te szemben állsz...

Szerintem ez más téma. Ha előre láttam volna, milyen lesz ez a projekt, eszembe sem jutott volna elvállalni.

A témához talán inkább az a nem elhanyagolható része tartozik, hogy én minden energiámmal azon voltam,

hogy működjön a dolog, a nem kevés probléma ellenére, pedig nem volt benne semmi anyagi érdekem.

Ha látnám ezt az áldozatkészséget az említett hivatalokban is, most nem szólnék egy büdös szót sem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A szakmámban én is többszörösen alul vagyok fizetve, ettől még odateszem magam, és csinálom ahogy tőlem telik.

Ezt várnám el azoktól is, akikkel szembe kerülök pl egy hivatalban. Én erről beszélek.

Ha látnám ezt az áldozatkészséget az említett hivatalokban is, most nem szólnék egy büdös szót sem... :huh:

Na ez az,ezt próbáltam meg én is elmondani.

Link to comment
Megosztás:

nemtudom, érdekes dolgok vannak az autómban, pl a hátsó ülés teljesen más konzollal volt felfogatva...

a kormány burkolat ki van vágva kézzel, csúnyán, bár kaptam azt is Lacitól újat... és van airbag indító modulom is vagymifene...

lehet lufis volt annó a dög (bár 94-es!) , nyílt a zsák és később ezt a kormányt rakták be...

fene tudja...

Lacee!

Neked hogy hogy Cali kormány van az astrában? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.