Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

István mint már mondtam nem is bánom,hogy nem kell a felgen.Lehet megtartom hátha jó lesz még valamire. :)

Az tény hogy iszonyat könnyü......Lassan eljutsz arra a szintre hogy a sok jó lesz még valamire cucctól nem fogsz elférni a garázsba :D :huh: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Azért megnézném 200euróért mit kapsz :huh: Szart ott se érdemes venni,mert akkor ismételten nincs értelme az egésznek.De mindegy úgy se tudlak meggyözni.Én biztos nem csinálnám,hogy utána rettegjek mikor szúrják ki + a tudat hogy amennyit áldozok rá,azt akár az ablakon is kiszorhatnám.

Ennyiért hozott egy motorhibás 96'-ost Feri barátom.Nem is kell meggyőznöd, mert már én sem csinálnék ilyet.Korábban szó nélkül, de a Corsa jó lecke volt.

Link to comment
Megosztás:

és azt mondja hogy van 500-ért is meg ilyenek, mondom és a 150 lovas, mondja hogy nem, mondom akkor nézzünk már olyat és jó állapotban lévőt, arra már nem volt hajlandó, akárhogy győzködtem, vittem neki számlákat, fékbetétek és hasonlóakról, féktárcsa, stb... azt mondja az senkit nem érdekel, mert nem értéknövelő, vissza is dobta a számlákat, vita ezerrel, mondtam hogy csinálják akkor meg stb.. de még ő volt felháborodva, mondom neki hogy egy mocskok vagytok bazdmeg, az embernek volt egy autója a nevére íratva, most meg nincs semmije, és még amit adtok a felésem fedezi, erre ő azt mondtad mocskok vagyunk? felállt és motyogva akkor menjél pereskedni, és otthagyott.

Itt kellett volna azt mondanod, hogy akkor kellene egy-két adat az ügyvédednek, mert jó szaftos per elé néznek...

Egyből készségesebb lett volna... ugyanis ezek a naív emberek lehúzására mennek, és ez most esetedben sikeres is volt.

Egy kis kiálással elérhettél volna többet is, persze tekintheted ezt most tanulópénznek.

Arról tehet hogy ott kötötte meg a biztosítását. a legszemetebb helyen!

Mindegyik biztosító így indít, ahogy elmesélted... nekem allianzos ügyem volt, amikor az omit TK-ra vágták,

ők is 550-re akarták venni, a végén 700 lett :huh: Csak kiállás kérdése az egész :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Posta, szerintem egyik legjobb biztosító, még rosszat nem hallottam róluk, a bátyámnak is volt dolga már velük és nem kicsit járt jól Én ezért is választottam őket, az allianznál lett volna 35 000Ft a negyedévesem, a MÁVnál 25 000Ft KÖBE 23 000Ft, a Postán meg 30 100FT direkt választottam a középkategóriát.

KÖBE? A világ legalja, volt olyan hely ahol azért nem vállalták a régi autót mert ők a KÖBE-vel nem bizniszelnek mert hihetetlen szivás van velük :huh:

Bp.-i telephelyük a Kőbányai börtön mellett van.....kell e ennél jobb reklám....

Link to comment
Megosztás:

Az a fás kaland nemkicsit megviselte a padlólemezt.... :huh:

Ha csak azt viselte volna meg... most jönnek elő, miket kell még cserélni/megoldani.

Pl lambda szonda is eltört, kipuff leömlő is felnyomódott, szívódoboz is eltört... szal jön a szívás része.

De már a kasznisnál van, és ez nagy előrelépés :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha csak azt viselte volna meg... most jönnek elő, miket kell még cserélni/megoldani.

Pl lambda szonda is eltört, kipuff leömlő is felnyomódott, szívódoboz is eltört... szal jön a szívás része.

De már a kasznisnál van, és ez nagy előrelépés :huh:

Nem lett volna egyszerűbb a bodé csere?

Link to comment
Megosztás:

Itt kellett volna azt mondanod, hogy akkor kellene egy-két adat az ügyvédednek, mert jó szaftos per elé néznek...

Egyből készségesebb lett volna...

Pontosan!

Nekem is így volt!

Beszéltem egy ügyvéd ismerősömmel,20éve ilyen ügyekkel foglalkozik.

Amikor már sokadjára telefonáltam pestre és még mindig nem haladtunk,"megfenyegettem" őket az ügyvéddel és perrel,hogy akkor nem 190E-ről fogunk vitázni,hanem sokkal többről!

Érdekes módon félóra múlva visszahívott a csaj,intézkedett és azon a héten még a pénz a zsebemben volt!

Link to comment
Megosztás:

Pontosan!

Nekem is így volt!

Beszéltem egy ügyvéd ismerősömmel,20éve ilyen ügyekkel foglalkozik.

Amikor már sokadjára telefonáltam pestre és még mindig nem haladtunk,"megfenyegettem" őket az ügyvéddel és perrel,hogy akkor nem 190E-ről fogunk vitázni,hanem sokkal többről!

Érdekes módon félóra múlva visszahívott a csaj,intézkedett és azon a héten még a pénz a zsebemben volt!

Azért ugye Te sem gondolod, hogy megrettentek...de most komolyan...

Link to comment
Megosztás:

Azért ugye Te sem gondolod, hogy megrettentek...de most komolyan...

Hát nem tudom,de addig mindig volt valami kifogás az ügyintéző csajnál: nincs bent a fönök,szabin van,nem tudja aláírni.

Aztán mondtam neki,hogy most már nem én fogok telefonálni,hanem az ügyvédem a per miatt,hogy adatokat egyeztessen vele.

Rögtön azt mondta,hogy visszahív mindjárt és intézkedik.Félóra múlva visszahívott,hogy aláíratta a papírom a fönökével és másnap már a pénzügyön lesz.

4nap múlva itt volt a pénz!

Mondjuk szinte minden nap rájuk telefonáltam,már nem is kellett kárszámot mondanom,tudta a csaj ki vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.