Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igy most akkor kapsz kézbe 549-et? Még sohasem volt ilyen ügyem, nemtudom mi a menete. És ilyenkor a roncs az ő megbízottjukhoz kerül?

Azt az autót amit te megvettél ugy emlékszem valami 650 körül árulták, nem? :huh:

Két verzió van...megtartja a roncsot, akkor erről nyilatkozik, azt csinál vele amit akar, így csak a 449-et kapja meg...

Vagy nekik van szerződött partnerük, ahol a 100e-ret lerakják érte...és akkor lemond erről is, és kapja a 100-ast...így total 549-et... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mért nem javallod átrakni ezt a vezérlést... ? "használt vezérlést nem illik átrakni" ? :huh: vagy mifene?

Azért mert ez így már 1X befeszült, bekopott, és ha leszeded majd újra rakod, akkor nem biztos, hogy jó lesz...leggyengébb láncszem ilyenkor a vízpumpa...mert az is benne van a feszített körben...így ha az megáll, akkor hagy ne mondjam mit kezdhetsz az új mociddal...

De ne ezen a 40e-ren múljon máááá... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Két verzió van...megtartja a roncsot, akkor erről nyilatkozik, azt csinál vele amit akar, így csak a 449-et kapja meg...

Vagy nekik van szerződött partnerük, ahol a 100e-ret lerakják érte...és akkor lemond erről is, és kapja a 100-ast...így total 549-et... :lol:

Aahhh köszi.

Csaba, a motor milyen állapotban van? Mert az eladható simán....a másik két tuti piacképes cucc (első lökös + géptető) ahogy láttam eléggé kuka :)

Üléseid milyen állapotban vannak? Kalaptartó? Csomagtérszőnyeg?

Megjelennek a hiénák :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azért szívom a fogam ezen a vezérlés dolgon is mert ha a moci 100e-150e a vezérlés 40e + munkadíj és kitudja még mit érdemes cserélni, (jeladó,gomba,tömités,motortartóbak,stb) szóval azért mondom h kezdek bizonytalanná válni hogy mennyibe is áll majd ez meg ...

ráadásul van egy olan gyanúm hogy a mostani motoromból nemsok pénz fog vissza jönni kvázi nem tudok kiárulni belőle semmit...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megkaptam az első tájékoztatót!

Kárösszeg

A kárkori értéket még tudod felsrófolni, vigyél nekik használtautóról nyomtatott lapokat,

amin a tiedhez hasonló évjáratú és felszereltségű és állapotú GSi-k vannak drágábban.

Az első ajánlatot nem "illik" elfogadni :lol:

Ugye nem a mostani mociról tervezed átrakni a vezérlést??? Ugye nem???

Ha nemrég cserélte, akkor nyugodtan át lehet rakni.

Két verzió van...megtartja a roncsot, akkor erről nyilatkozik, azt csinál vele amit akar, így csak a 449-et kapja meg...

Vagy nekik van szerződött partnerük, ahol a 100e-ret lerakják érte...és akkor lemond erről is, és kapja a 100-ast...így total 549-et... :huh:

Rosszul tudod. A kárkori érték (450) az összértéke volt az autónak, amit ők megállapítottak.

A roncsértéket meg licitálták a roncskereskedők. Ha ezt most elfogadja, és a roncsot megtartja,

akkor 350-et kap!

Link to comment
Megosztás:

Igy most akkor kapsz kézbe 549-et? Még sohasem volt ilyen ügyem, nemtudom mi a menete. És ilyenkor a roncs az ő megbízottjukhoz kerül?

Azt az autót amit te megvettél ugy emlékszem valami 650 körül árulták, nem? :huh:

Igen 549 000-et kapok jele állás szerint, az ő megbízottjukhoz kerül igen, és 650-ért vettem!

Link to comment
Megosztás:

Aahhh köszi.

Csaba, a motor milyen állapotban van? Mert az eladható simán....a másik két tuti piacképes cucc (első lökös + géptető) ahogy láttam eléggé kuka :lol:

Üléseid milyen állapotban vannak? Kalaptartó? Csomagtérszőnyeg?

Megjelennek a hiénák :huh:

Az a baj hogy nem tudom tárolni, ahol most van az a terület bontás alá kerül, na most ha valaki eljön megveszi egybe, annak odaadom, a motor az elméletileg jó, 1-2 srác megnézte már és azt mondták a motor nem sérült kivéve a vezérlés burkolatot de a vezérléssel semmi baj. Valóssínű hogy többet kitudnék árulni ha szétszedném, de nincs erre helyem, így csak az egyben megvétel jöhet szóba..

Link to comment
Megosztás:

Ha nemrég cserélte, akkor nyugodtan át lehet rakni.

Én bizti nem raknám...főleg, hogy több mint 1 éves... :huh:

Rosszul tudod. A kárkori érték (450) az összértéke volt az autónak, amit ők megállapítottak.

A roncsértéket meg licitálták a roncskereskedők. Ha ezt most elfogadja, és a roncsot megtartja,

akkor 350-et kap!

Te nem tod jóóóól...bibibibibiiiiii... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Rosszul tudod. A kárkori érték (450) az összértéke volt az autónak, amit ők megállapítottak.

A roncsértéket meg licitálták a roncskereskedők. Ha ezt most elfogadja, és a roncsot megtartja,

akkor 350-et kap!

Most akkor ha odaadom a roncsot is nekik akkor 450 a vége és nem 550? Hiába hívom őket telefonon lehetetlen elérni, személyesen meg csak rendőrségi határozattal érdemes menni.

Link to comment
Megosztás:

Igaza van Gábornak, sikerült felhívom őket, a végösszeg 449 000Ft, ha leadom a roncsot a kerületi önkormányzat akármilyen roncstelepére, ha nem adom le akkor 349 000-et kapok.

Ha a motor tényleg menthető akkor lehet nem kellene leadni, mert sokkal többet ki lehetne árulni belőle...de ugye elég nagy szívás, hogy nincs hely ahol tárolni tudod :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen RH ZW1.....70ezerért vettem gumi nélkül.+kellett hozzá vennem osztokör modósítót az 20e volt csavarokkal....Ki kellett görgözni meg a széle le volt padkázva,de azt is megcsináltattam.Mivel kicsit félre infórmáltak így a komplett futóművet ki kell cserélnem 5x110re :lol: ..Mert úgy vettem meg hogy lehet hozzá 4x100 átalakítót csinálni,de nem lehet.Mire kiderült már kidobtam a gumikat amik rajta voltak és megcsináltattam a görgözést meg a szélét.Így már nem tudtam visszavetettni :).....,meg nem is akartam.Nekem nagyon bejön ez a felni.8x17" elöl ET 30lesz hátul ET40...

Igen valóban nincs 4x100ról átalakító 5x110re.Még ha 5x100 lenne.....

Mennyire költséges mutatvány a futómű átalakítása?

Arra nem gondoltál hogy feltenni az ebay-re és venni egy rávalót vagy esetleg olyan osztókörrel ami módosítható 4x100ra?

Adapter úgyis kell hozzá.

Az 5x110et meg lehet 5x112re alakítani ezért szerintem lenne keletje főleg ha adnád hozzá az osztókörmódosítót is.

Csak már rendberaktad igaz?Meg kitudja mikor lenne olyan ami neked jó lenne....meg mennyiért? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Manócska: :) :) :D (még elég frissek az élményeim a témában :huh: )

BCsaba: mint mondtam, még alkudozni kell velük! Megy az a kárkori érték feljebb is! ;)

Jóóóvannnna...Tudtam én...csak mivel úgy sem adatik meg neked a sikerélmény...gondoltam legalább ennyit tehetek érted... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.