Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti bácsi!

Csináltatok képeket a kipuffról? Mert Robiékat ahogy ismerem tutti van pár.... érdekelne a megoldás!

És ne vedd szívedre, amit múltkor mondtam Atlantisnál, nagyon szép lett meg minden csak nekem már kicsit elegem van a kipuuff hangból :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Szekciótagok!

Ezúton is szeretném kérni a segítségeteket!

- Hogyan bővítsünk a szekció tagok számán?

- Aztec-tól várom még mindig a matricaterveket!

- Mit szólnátok péntek este egy Alapító talihoz???

- gsi.opelclub.hu oldal bővítésével kapcsolatosan ötletek?

Köszi!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Üdv. 4 éve szeretnék egy jó GSI-t venni, volt már honda vti-m, coupé e36-osom, peugeot gti-m, de mostmár tényleg szeretnék egy jó kis Astra GSI-t, 94-eset ha lehet, semmiképp nem az újabb kasztnisat.

Erről a verdáról mi a véleményetek ?

Utálok minden kereskedőt, ugyhogy nem tudom mit vennék meg. Állítólag apróbb sérülései voltak, komolyan nem volt törve, vezérszíj cserélve lett eladás előtt. Szerintem kamu, dehát sosem tudjuk meg kategória. Km óra valszeg megintcsak a mennyi legyen kategória.

Amúgy jó állapotban lévőnek tűnik. Ha valaki ismeri a kocsit ne habozzon lebaszni hogy egyáltalán eszembe jutott megnézni.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Szvsz így ránézésre nagyon 1ben van. Az 100, hogy elöl már kapott, de melyik gsi nem? Ha komolyan érdekel a dolog, akkor itt a skacokkal fel tudjuk neked sorolni a top10 dolgot, amit vásárkor nézned illene. 1 indiszkrét kérdés miért ülsz át egy kúpééé bömösből egy gsibe :shock: :?:

Link to comment
Megosztás:

Így hírtelen nem ismerős a gép, de ha gondolod, szerintem többen is rávehetőek vagyunk, hogy elmenjünk megnézni, ha komolyan érdekel... :wink:

Ami így első blikkre látszik: A vezetőoldali ülés kb fél éven belül már ki fog szakadni az oldaltámasznál... :wink:

Ha szemben állsz a mocival, akkor ha jól megnézed a képet, valamiért a bal toronynak muris színe van...

Amúgy szépen ki van takarítva, tehát ez így nehéz dolog elsőre képek alapján... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Bocs fiúk, de ez az autó mi, ha nem kurvadrága?!

A toronycsapágynál nekem is érdekesnek tűnik valami... A vezetőülés szerintem kifejezetten szét van ülve.

Azt írja, sportkipufogó. Én ezen gyárit látok (az alapján, ami látszik).

Az ilyen "vezérlés frissen cserélve", "olaj cserélve", "motorgenerál után", stb. szövegeknek ne dőljünk be.

Általában, amit nem látsz, azt ne hidd el... Ha valami hibára azt mondják, hogy "csak két vezetéket kéne összekötni és működne a boardcomputer", az duma, mert akkor már összekötötték volna...

"Miért ég a sárga lámpa?" "Nem tudom eddig nem csinálta." Jajj, csak ezeket a dumákat ne...

Nézd meg, ha saját magad jó ár/érték aránynak látod, akkor vidd el egy hozzáértő szerelőhöz, akiben bízol, és átnézi.

Jobbnak sem látszik, mint a gsik nagy része. Biztos volt törve elöl. Mind volt törve elöl. Kérdés, hogy normálisan csinálták-e meg, vagy sz@rul...

Link to comment
Megosztás:

Büdösnagy alapszabály:

- ha valami kétséges az autó állapotát illetően, a LEGROSSZABBAL kell számolni.

- semmivel sem bizonyított csiptuning az nincs.

Persze tökéletes kocsit nem kereshetsz, mert akkor újat kéne venned, az meg biztos ötmillió forint fölött van egy hasonló telejsítményű.

Hiányzik a hátsó vonószemtakaró, felette a lökhárítón horpadás. MILYEN ÉRDEKES, PONT BALOLDALRÓL FÉNYKÉPEZTÉK, HOGY NE LEGYEN SZEMBETŰNŐ?!

Kérdezd meg, mióta árulják a kocsit. Ha a válasz "egy hete, de csak holnap jelenik meg a traderben", akkor kérdezz rá, hogy a FOTÓN MIÉRT ZÖLD AZ ÖSSZES FA, HA JANUÁR VAN?

Ja, és ahogy Atommanó is írja: nagyon szépen ki van takarítva a kocsi...

Túl szépen. Szerintem a kereskedőket kerülni kell, mert szakmájuk, hogy téged átverjenek. Neked viszont nem szakmád az autóvétel (hacsaknem mégis).

Én még nem össze-vissza hazudozós kereskedőt nem láttam.

/Ennyi mindent összeírtam, pedig nem is akarom eladni a kocsimat /

Link to comment
Megosztás:

Ettől függetlenül amiket Béla írt nagy volnalakban igazak... :wink:

Viszont!

Én azért megnézném a helyedben, mert azért normális állapotút is ki lehet fogni, csak szerencse kérdése...

A vezérlés meg az olaj cseréje nem lehet kérdéses használt autó vásárlásakor, mert hát azért őszintén: Kapnak ezek az autók hideget meleget... :wink: Ha nem így lenne akkor kispolákkal járnánk... :roll:

A vonószemtakaró hibája meg egy két horpadás itt-ott még nem utal semmire, az előfordul... :roll:

Az árát illetően, meg kb 2 kilót alkudnék, és ha tényleg olyan jó állapotban van mint amilyen tiszta, akkor azért meg kéne nézni... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Szexció Társak!

Arra gondoltam, hogy mivel két klubtársunk igen nagy érdeklődést mutat a GSI-k iránt, ezért ha nincs ellenvetés én felajánlanám nekik a már létező "Tiszteletbeli szexció tag" címet!!!

Akikre gondoltam az:

- Wolfi

- Redlány

Tehát ezután persze csak ha Ők is elfogadják, akkor 3 Tiszteletbeli Tagunk lesz Mélykék-kel együtt!!!

Ellenvetés??? :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.