Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Skacok! ki hallott az Andrisról mostanában......???? (Agressor26) lehet,hogy már valamelyik topicban le lett írva,ha igen akkor sorry,de remélem nem tőlem kell megtudnia mindenkinek,hogy teljesen kukára vágta a coupe-t.... :lol:

jól feldobtad a hangulatot! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Skacok! ki hallott az Andrisról mostanában......???? (Agressor26) lehet,hogy már valamelyik topicban le lett írva,ha igen akkor sorry,de remélem nem tőlem kell megtudnia mindenkinek,hogy teljesen kukára vágta a coupe-t.... :)

komolyan? :lol:

Nyáron beszéltem vele BW-n utoljára, akkor azt mondta, hogy kivitte külföldre (talán a dbilas-hoz) full tuningra.....de azóta semmi infó és nem is láttam lurdynál sem

mi történt? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Röviden annyi, hogy elindult a zöldre és egy másik kocsi átjött a piroson és telibetalálta. kicsit gyászosan néz ki most az autója, eltörtek a motortartó bakok, kasztni kicsit eldeformálódott, nagy valószínűséggel totálkár lesz belőe. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Skacok! ki hallott az Andrisról mostanában......???? (Agressor26) lehet,hogy már valamelyik topicban le lett írva,ha igen akkor sorry,de remélem nem tőlem kell megtudnia mindenkinek,hogy teljesen kukára vágta a coupe-t.... :huh:

Ott jöttem az Örs-nél, amikor történt. Éppen helyszínelték, felismertem az autót és felhívtam.... azt mondta a coupe forumra tölt majd fel képeket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.