Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mission: Impossible

:D :)

Láttál te már annyi ájsztísüveget és malbisdobozt egy kocsiban egyszerre? :huh:

Ma bekerültek hátra is a GSi rugók,most már teljes a GSi futómű! :lol:

Még hátra kell a hídba a merevítő és ok lesz,elöl már a cali stabrúd végzi a dolgát! :)

Link to comment
Megosztás:

Kitűnő üzlet volt, ez legalább hasznot termel! :lol:

Ahogy mondod :D :)

Tényleg téged nem érdekel egy zsír új Fk Hightec futómű a Vecibe?Jó áron lenne szerintem és a legkissebb ültetéssel.

:) Amúgy pont ilyen csak nem kék hanem piros.

Nem amúgy elég jól eladtam szerintem,de azért kissé fáj a szívem.

Link to comment
Megosztás:

wow ezek nálam is jelenségek csak gázadásnál/vételnél az egész autó ránt már...

akkor motortartóbak meg gátló meg mifenét cseréltél még?

Tök furi hogy ha felengedem meg újra rálépek a gázra akkor nem mozog a váltókar. Meg nem zörögnek a hátsó gátlók meg nem kotyog az első futómű meg nem kormányzódik rá az árpádhid előtti felüljárón meg ilyenek. :huh:
Link to comment
Megosztás:

Tényleg téged nem érdekel egy zsír új Fk Hightec futómű a Vecibe?Jó áron lenne szerintem és a legkissebb ültetéssel.

Köszönöm a lehetőséget, de nem élnék vele.Most már eljutottam arra a szintre, hogy a családi autót nem tuningoljuk (szét), majd ha a költségvetés engedi, lesz újra hobbikocsiprojekt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

wow ezek nálam is jelenségek csak gázadásnál/vételnél az egész autó ránt már...

akkor motortartóbak meg gátló meg mifenét cseréltél még?

Én semmit :huh:

A fentieken felül (de gátlóból csak háccsót) JE gólyalábat, JE stabrúd gumipogit, BE hátsó lengőkarszilentet és JH kerékcsapágyat ami egybe' van a nemtommivel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.