Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na igen...valóban, ahogy Redi írja így önmagában nem...

De ha további tervek vannak, akkor sajnos a szívó moci esetében ár érték arányban elég jó ez az 5 paci...

kiváncsi leszek nekem majd mennyit sikerül kisajtolni a powercuppal, 284/276-os asszimetrikus Dbilas tengelyekkel, a 63.5-es rendszerrel, és a 100-as oktánra írt progival...

Aztán ha nagyon úgy alakul, akkor jöhetnek a nagyobb szelepek, bővítések, stb...aztán ott a 200 Le... :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

tudtam hogy lesz egy kedves( csak Antira tippeltem volna :huh: ) aki turkál a sorok közt akkor átfogalmazom:

fogyasztás változik tőle? bármilyen irányban

Megtud mondjuk repedni ez az anyag? vagy a tömítése milyen? van e?

semmilyen negatív hatása nincs a szívóoldalra télen mint mondjuk egy kevésbé tökéletes direktszűrőnek?

Link to comment
Megosztás:

fogyasztás változik tőle? bármilyen irányban

Igen, csökken a sörfogyasztásod, mert sokba kerül a kupak :huh:

Megtud mondjuk repedni ez az anyag?

Persze, csak ahhoz sokat kell ugrálni rajta :lol:

semmilyen negatív hatása nincs a szívóoldalra télen?

De van, negatívabb lesz a mérete, mint az sfi doboznak :)

Nyáron is :)

Link to comment
Megosztás:

Köffi :lol:

nem kapom, de ha legközelebb lesz foci akkor lógok neked egy gólpasszal kiengesztelésképp :huh:

Nem változik a fogyid...

Ha egy aludoboz megrepedhet, akkor igen...de ennek a lehetősége annyi, mint hogy a gyári elreped...

Sima papírtömítés is jó alá mint a gyári esetében...

Nincs negatív hatása...

És különben is...kabbbbeeeee.... :) :)

Link to comment
Megosztás:

fogyasztás változik tőle? bármilyen irányban

Nem.

Megtud mondjuk repedni ez az anyag? vagy a tömítése milyen? van e?

Ha az űrhajók kerámialapja is tönkre tud menni akkor ne várj sokat ettől sem :huh: de nem hinném, hogy ez a napi szintű probléma

Tömítés van, de az sem reped meg.

semmilyen negatív hatása nincs a szívóoldalra télen mint mondjuk egy kevésbé tökéletes direktszűrőnek?

Nincs.

Figyu ez nem Mars szonda, hogy fellövöd aztán a körmöd rágod meddig bírja, jól landol e stbstb.....megveszed 25-30ért, felrakod aztán jól nem érzel semmit :lol:

Link to comment
Megosztás:

mivan Redi elvégeztél egy OKJ-s autótuning szakot? :lol: nagyon penge vagy a témában :)

hát akkor mégsem hangzik annyira jól ez ár/érték arányban...

30 körül itthon is lehet kapni nemde?!

mindegy akkó előbb mégiscsak kicserélem ezt a motort , pedig azt hittem ez a CUP eltünteti a tőkehangot meg a lőerőhiányt is ... a futóművet meg a kasztnit is rendberakja, nem? :huh:

Link to comment
Megosztás:

mindegy akkó előbb mégiscsak kicserélem ezt a motort , pedig azt hittem ez a CUP eltünteti a tőkehangot meg a lőerőhiányt is ... a futóművet meg a kasztnit is rendberakja, nem? :huh:

sőt az elektromos hibákra kifejezeten jó és ha meg van repedve a bőr azt is leápolja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.